İlgini çekebilir

Berk Suyabatmaz kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 06.04.2017 12:03
Didem Ezgi Akın

Didem Ezgi Akın Kimdir ?

Didem Ezgi Akın Biyografisi

Didem Ezgi Akın 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Malatya'lı olan Didem Ezgi Akın, ailesi ile birlikte İstanbul'un Bakırköy semtinde yaşamaktadır. 

Üniversite eğitimini Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünde tamamlayan Didem Ezgi Akın, ekran karşısına ilk olarak İşte Benim Stilim adlı moda programında çıkmıştır.

Nihal Candan, Bahar Candan, Özden Cerrahoğlu gibi isimlerin de yarışmacısı olduğu ve Öykü Serter'in sunuculuğunu yaptığı İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasında yarışan Didem Ezgi Akın, bu yarışmada yapmış olduğu Rihanna taklidi ile sosyal medyada oldukça ses getirmiş hatta ünlü star Rihanna da Didem Ezgi Akın'ın performansını sosyal medyadan izleyip "like" etmiştir.

Gardırop Savaşları Yarışmasına da Katıldı

Moda bilgisine ve tarzına fazlasıyla güvendiğini her fırsatta dile getiren Didem Ezgi Akın, İşte Benim Stilim yarışmasından sonra Fox TV'de yayınlanan bir başka moda yarışması Gardırop Savaşları'na da katılmıştır.

Ayşe Brav, Raşit Bağzıbağlı ve Gül Gölge Saygı'nın jüri koltuğundan oturduğu Gardırop Savaşları adlı yarışmada Gizem Dinibütünoğlu, Milli Atlet Nagihan Karadere, sunucu Fatoş Kabasakal gibi isimlerle birlikte yarışan Didem Ezgi Akın, Gardırop Savaşları yarışmasının iddialı isimlerinden biridir.

Didem Ezgi Akın Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Melek Özçağan
Melek Özçağan
Yarışmacı
Çağla Şen
Çağla Şen
Yarışmacı
Nazlı Karataş
Nazlı Karataş
Yarışmacı
Neslihan Doğrusöz
Neslihan Doğrusöz
Yarışmacı
Ezgi Baylar
Sunucu
Gizem Ay Biyografi
Gizem Ay
Yarışmacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir