İlgini çekebilir

Sema Şimşek kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 06.08.2017 13:50
Eda Şölenci Kimdir?
indirim7.com

Eda Şölenci Kimdir ?

Eda Şölenci Biyografisi

Ekranların dikkat çeken isimlerinden biri olan ve kısa zamanda edindiği hayran kitlesi ile adından sıkça söz ettiren genç ve güzel oyuncu Eda Şölenci Kimdir?

Eda Şölenci 1996 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Liseyi bitirene kadar İzmir'de yaşayan sonrasında ise üniversite eğitimini tamamlamak için İstanbul'a gelen Eda Şölenci, Türkiye'nin en önemli üniversitelerinden olan Boğaziçi Üniversitesinde eğitim almıştır. Boğaziçi Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünde eğitim alan Eda Şölenci ekranlara ise oldukça başarılı bir proje ile adım atmıştır.

Eda Şölenci İlk Rolü; Adı Efsane Dizisi Çiler Karakteri

Eda Şölenci ilk oyunculuk deneyimini hem oldukça dikkat çeken hem de kadrosunda usta oyuncuları barındıran Kanal D ekranının sevilen dizisi Adı Efsane ile gerçekleştirmiştir. Profesyonel oyunculuk kariyerine baş rollerde Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Rojda Demirer gibi başarılı isimlerin yer aldığı böylesi dikkat çeken bir yapım ile giriş yapan Eda Şölenci, Adı Efsane dizisinde canlandırdığı Çiler karakteri ile bir anda dikkatleri üzerine çekmiştir.

Adı Efsane Dizisi: Erdal Beşikçioğlu Kimdir, Gökçe Bahadır Kimdir, Rojda Demirer Kimdir

Adı Efsane dizisinde yan rollerden biri olan Çiler karakterini canlandırmasına karşın, hem güzelliği hem de yetenekli oyunculuğu ile göz dolduran Eda Şölenci, rol aldığı Adı Efsane dizisinden sonra sosyal medyada da hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Eda Şölenci Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Burak Aybastı Kimdir?
Burak Aybastı
Oyuncu
Hakan Ummak
Hakan Ummak
Oyuncu
Buğra Özmüldür
Buğra Özmüldür
Oyuncu
Rojda Demirer Kimdir?
Rojda Demirer
Oyuncu
Dilhan Aras Kimdir?
Dilhan Aras
Oyuncu
Kaan Sevi
Kaan Sevi
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir