İlgini çekebilir

Ali Bektaş kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 09.02.2017 10:31
Deniz Satar Kimdir?

Deniz Satar Kimdir ?

Deniz Satar Biyografisi

Deniz Satar, 01 Ocak 1987 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren çok ciddi anlamda spora düşkün olan ve bununla birlikte girişken ve konuşkan özelliği ile insanların dikkatini çekmeyi başaran Satar, zaman içerisinde televizyon ekranlarında olabilmeyi kendisine hedef olarak belirleyen isimler arasına girmiştir.

Satar, lise yıllarına kadar İzmir şehrinde yaşamış ve eğitimini burada tamamlamıştır. Başarılı geçen sürecin ardından Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü kazanmıştır ve 2012 yılından buradan başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Sonrasında ise profesyonel anlamda kariyerine başlamıştır.

İLK DENEYİMİ İZMİR KONDON TV’DE OLDU

Okulundan mezun olduktan sonra çok kısa bir zaman dilimi içerisinde aktif kariyerine başlangıç yapmayı başaran Deniz Satar, ilk deneyimini İzmir şehrinin yerel kanallarından birisi olarak dikkatleri çeken Kordon TV’de yapmıştır.

Canlı müzik programı sunuculuğu yaparak ciddi anlamda dikkatleri çeken Satar, güzelliği ile de herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran isimlerdendir.

EĞİTİM YILLARINDA KONYA ÜNTV’DE CANLI HABER DENEYİMİ

Eğitim yıllarında da ciddi anlamda fark yaratmayı başaran Deniz Satar, üniversite eğitimi aldığı dönemlerde üniversite birimlerinden birisi olarak dikkatleri çeken ve aynı zamanda yerel yayın da yapmakta olan ÜNTV kanalında canlı haber programı sunarak kendisini çok daha fazla geliştirmiştir.

SPOR DERGİSİ KÖŞE YAZARLIĞI

Spora olan çok ciddi ilgisi ile de bilinen ve bu anlamda fark yaratan Deniz Satar, Konya Tenis ve Dağcılık Kulübü tarafından çıkarılmakta olan spor dergisi Konkort için uzun bir süre köşe yazarlığı yaparak çok ciddi bir kitleye ulaşmayı başarmıştır.

TRT DENEYİMİ BAŞLADI VE ÖN PLANA ÇIKTI

Başarılar ile dolu geçen eğitim hayatı içerisinde birçok farklı şekilde aktif olarak kendisini ön plana çıkarmayı başaran Deniz Satar, zaman içerisinde TRT kadrosuna dahil olarak aslında birçok kişinin hayalini kurduğu o mükemmel kadro içerisine girmeyi başardı.

2012 yılında TRT SPOR kanalında yayınlanmaya başlayan sabah spor içerikli projesi İlk Baskı programı için sunuculuk yapmaya başladı.

FANATİK WEB TV SPİKERİ OLDU

Spor spikeri olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde fark yaratan Deniz Satar, 2013 yılından bu yana Fanatik gazetesi kadrosunda editör ve Web TV spikeri olarak aktif bir şekilde görev almıştır ve hala da bu süreci aktif bir şekilde yönetmektedir.

Deniz Satar Foto Galeri

Sunduğu Programlar

Benzer Biyografiler

Fikret Bila
Fikret Bila
Gazeteci
Nevşin Mengü
Nevşin Mengü
Sunucu
Hidayet Karaca
Hidayet Karaca
Sunucu
Özlem Denizmen Kimdir?
Özlem Denizmen
Sunucu
Hande Fırat
Hande Fırat
Gazeteci
Nefise Karatay
Nefise Karatay
Sunucu

1 Yorum

  1. Erol

    1 Aralık 2018 at 00:49

    Slm deniz hanımla tanışmak isterim çünki benim soyadında satar

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir