İlgini çekebilir

Yunus Günçe kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.04.2017 13:22
Verda Penso

Verda Penso Kimdir ?

Verda Penso Biyografisi

Verda Penso 1976 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Babası ünlü iş adamı Levent Penso, annesi ise Çela Hanım'dır.

Türkiye'nin önde gelen markalarından biri olan Home Store'un sahibi olan Babası Levent Penso bunun yanı sıra Akmerkez AVM'de bulunan Mango firmasının da sahibidir. Verda Penso da bir dönem bu mağazada Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yapmıştır.

Sosyetenin tanınmış isimlerinden biri olan Verda Penso, babası Levent Penso ile birlikte bir dönem Cafe işletmeciliği de yapmış ardından bu cafeyi devretmişlerdir.

TV Kariyeri

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden olan Verda Penso'nun ekran kariyeri de bulunmaktadır. Kendisi bir dönem sunuculuk yapmış ayrıca Show TV'de yayınlanmış olan "Ben Burdan Atlarım" isimli yarışmada yarışmacı olarak yer almıştır.

Verda Penso ekranların ilk moda yarışması olan ve o dönem jüri koltuğunda Hakan Akkaya, İvana Sert ve Nur Yerlitaş'ın oturduğu "Bugün Ne Giysem?" adlı yarışmada adını Uğurkan Erez'den alan "Uğurlu Oda" da sunucu olarak görev almıştır. 

Verda Penso Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • Ben Burdan Atlarım
  • En Büyük Show
  • Bugün Ne Giysem

Benzer Biyografiler

Duygu Çuhalar Kimdir?
Duygu Çuhadar
Sunucu
Hakan Hatipoğlu
Hakan Hatipoğlu
Sunucu
Dilara Gönder
Dilara Gönder
Sunucu
Gülşen Yüksel
Gülşen Yüksel
Sunucu
Nuray Sayarı
Nuray Sayarı
Sunucu
Sinan Kunter Kimdir?
Sinan Kunter
Sunucu

1 Yorum

  1. samilhas

    12 Nisan 2019 at 14:42

    yahudi ,zengin eh işte birazcıkda Türk el kol hareketleri, kaderci ,umursamaz yapıı herşeyi bilen filata dökmeye gelince ortadan buhar olan her an ne yapacağı belli olmayan ne planı oğlum ben annemin pilavından tadarım pardon epeyce türk batı ruhu giymiş gibi durarak tam bir doğu ruhu taşıyan uzun incelemelerimde Türk yahuilerin genel yapısı gitsede ne anadoludn ne türklükden nede doğu ruhundan kurtulamayan hem maddi hem manevi parçasını burada bırakan içeride yhudi dışarıda türkden daha türk

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.