Berke Brad Bayrak Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.12.2017 14:54

Berke Brad Bayrak Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Berke Brad Bayrak
Yaşı
:
10 (19 Şubat 2007)
Burcu
:
Kova
Göz Rengi
:
Ela
Saç Rengi
:
Kahverengi
Boyu
:
110 cm
Kilosu
:
20 kg
Meslek
:
Öğrenci, Oyuncu

Berke Brad Bayrak Kimdir ?

Berke Brad Bayrak kimdir, 19 Şubat 2007 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir.  Çocuk oyuncu Berke Brad Bayrak ilkokul öğrencisi olup Berrin Tav ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Berke Brad Bayrak'ın ekran karşısındaki ilk deneyimini 2013 yılında çekilen "Aşkın Bedeli" dizisidir. Sonraki dizisi ise 2017 yılında Fox TV ekranlarında yayınlanan "Dayan Yüreğim" dizisinde Selim karakteri olmuştur.

Genç yaşına rağmen Sinema filmi ve TV filminde de yer alan genç oyuncu 11 Mart 2016 tarihinde vizyona giren ve Ozan Güven ile Meryem Uzerli'nin başrolde oynadığı Annemin Yarası filminde Selim karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Show TV ekranlarında yayınlanan "Resimdeki Sevgili" TV filminde yer almıştır.

Brad Berke Bayrak'ın Dayan Yüreğim dizisindeki performasından ufak bir kesit.

Berke Brad Bayrak Dostlar Mahallesi Dizisinde

Genç oyuncu 16 Aralık 2017 tarihinde hafta sonu dizileri arasına giren "Dostlar Mahallesi" dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve senaryosunu Resul Ertaş'ın hazırladığı dizide Yamaç karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin başrollerinde Çağla Şıkel, Alişan, Ersin Korkut ve Hande Katipoğlu gibi tecrübeli isimler yer almakta olup  Su Dura ve Engin Ege Çıray gibi genç oyuncularda yer almaktadır.

Dostlar Mahallesi Oyuncuları: Çağla Şıkel kimdir, Alişan kimdir, Hande Katipoğlu kimdirSu Dura kimdir, Engin Ege Çıray kimdir

Berke Brad Bayrak Projeleri

  • 2013 - Aşkın Bedeli (Uğur)
  • 2015 - Annemin Yarası (Vedat)
  • 2016 - Resimdeki Sevgili
  • 2016 - Dayan Yüreğim (Selim)
  • 2017 - Dostlar Mahallesi (Yamaç)
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)