İlgini çekebilir

Aykut Erdoğdu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 15.12.2017 23:42
Su Dura

Su Dura Kimdir ?

Su Dura Biyografisi

Genç oyuncu Su Dura 7 Ağustos 1999 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimine devam etmekte olan genç oyuncu Su Dura ekran önüne çok küçük yaşta çıkmış bir isimdir.

5 Yaşında Aliye Dizisinde Oynadı

2017 yılı itibarı ile 18 yaşında olan oyuncu Su Dura, ilk ekran tecrübesini çocuk yaşlarda edinmiştir. İlk oyunculuk deneyimi oldukça başarılı oyuncularla birlikte rol aldığı ve dikkat çeken bir yapım olan Aliye dizisi ile gerçekleşen Su Dura, henüz 5 yaşındayken Aliye dizisinde oynamış ve bu dizide Ayşe karakterini canlandırmıştır. Aliye dizisinde Sanem Çelik, Nejat İşler ve Eser Yenenler gibi isimler de rol almıştır.

Seni Kimler Aldı Dizisi Kadrosunda Yer Aldı

5 yaşında rol almaya başladığı Aliye adlı diziden sonra uzun bir süre ekranlarda görünmeyen Su Dura, 18 yaşında genç ve güzel bir kız oldu ve 2017 yılında yeni bir dizi projesi ile tekrar oyunculuğa devam etti. 

2017 yılında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan, baş rolde Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı, Fulya Zenginer gibi isimlerin yer aldığı Seni Kimler Aldı adlı dizinin kadrosuna dahil olan genç oyuncu Su Dura, Seni Kimler Aldı dizisinde Ayşegül karakterini canlandırdı.

Dostlar Mahallesi Bilge Rolü

Genç oyuncu Kanal D ekranlarında 16 Aralık Cumartesi günü yayınlanmaya başlayan Dostlar Mahallesi dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. Yönetmenliğini Ayhan Özen'in yaptığı dizide Bilge rolünü canlandıran oyuncuya Seher rolündeki Çağla Şıkel,  Metin Rolündeki Alişan, Füsun rolündeki Hande Katipoğlu ve Çetin rolündeki İnan Ulaş Torun gibi tecrübeli oyuncular eşlik etmektedir.

Su Dura Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Halit Ergenç Kimdir?
Halit Ergenç
Oyuncu
Şenay Gürler Kimdir?
Şenay Gürler
Oyuncu
Yiğit Kirazcı Kimdir?
Yiğit Kirazcı
Oyuncu
Ayşe Tunaboylu
Ayşe Tunaboylu
Oyuncu
Erhan Yazıcıoğlu Kimdir?
Erhan Yazıcıoğlu
Oyuncu
Buse Varol Kimdir?
Buse Varol
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.