Alican Aytekin Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 06.11.2017 11:58

Alican Aytekin Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Alican Aytekin
Meslek
:
Oyuncu
Yaşı
:
27 (20 Ekim 1990)
Burcu
:
Akrep
Boyu
:
1.78 cm
Kilosu
:
72 kg
Göz Rengi
:
Mavi
Eğitim
:
Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Eğitimi

Alican Aytekin Kimdir ?

Katıldığı yarışma programları ile oyunculuğa adım atan, şimdilerde ise Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya karakterinin asistanı İlhan'ı canlandıran oyuncu Alican Aytekin kimdir?

Alican Aytekin, 20 Ekim 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı Bölümü mezunu olan Alican Aytekin, sonrasında ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Oyunculuk Eğitimi almıştır. 

Genç yetenek oyunculardan olan Alican Aytekin, ekran karşısına ilk olarak, oyuncu olmak için katıldığı yarışmalarla çıkmıştır. Artiz Mektebi, Komedi Türkiye gibi yarışma programlarında başarılı bir oyuncu olmak için yeteneğini konuşturan Alican Aytekin, bu programlardan sonra profesyonel anlamda oyuncu olarak çeşitli yapımlarda rol almıştır.

Alican Aytekin Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde İlhan Rolünde!

Alican Aytekin, son zamanların en dikkat çeken yapımlarından biri olan ve Star TV'de izleyicisi ile buluşan "Ufak Tefek Cinayetler" adlı dizinin kadrosundaki oyunculardan biridir.

Dizide Gökçe Bahadır'ın canladırdığı Oya karakterinin asistanı İlhan rolünde ekran karşısına geçen Alican Aytekin, bu dizi ile daha çok dikkat çekmiştir. 

Alican Aytekin Projeleri

  • Ufak Tefek Cinayetler
  • Komedi Türkiye
  • Gölgedekiler
  • Bizim Okul
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)