İlgini çekebilir

Caner Şahin kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 06.11.2017 11:58
Alican Aytekin Kimdir?

Alican Aytekin Kimdir ?

Alican Aytekin Biyografisi

Katıldığı yarışma programları ile oyunculuğa adım atan, şimdilerde ise Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Oya karakterinin asistanı İlhan'ı canlandıran oyuncu Alican Aytekin kimdir?

Alican Aytekin, 20 Ekim 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı Bölümü mezunu olan Alican Aytekin, sonrasında ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Oyunculuk Eğitimi almıştır. 

Genç yetenek oyunculardan olan Alican Aytekin, ekran karşısına ilk olarak, oyuncu olmak için katıldığı yarışmalarla çıkmıştır. Artiz Mektebi, Komedi Türkiye gibi yarışma programlarında başarılı bir oyuncu olmak için yeteneğini konuşturan Alican Aytekin, bu programlardan sonra profesyonel anlamda oyuncu olarak çeşitli yapımlarda rol almıştır.

Alican Aytekin Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde İlhan Rolünde!

Alican Aytekin, son zamanların en dikkat çeken yapımlarından biri olan ve Star TV'de izleyicisi ile buluşan "Ufak Tefek Cinayetler" adlı dizinin kadrosundaki oyunculardan biridir.

Dizide Gökçe Bahadır'ın canladırdığı Oya karakterinin asistanı İlhan rolünde ekran karşısına geçen Alican Aytekin, bu dizi ile daha çok dikkat çekmiştir. 

Alican Aytekin Foto Galeri

Alican Aytekin Projeleri

Benzer Biyografiler

Aslıhan Gürbüz Kimdir?
Aslıhan Gürbüz
Oyuncu
Duygu Sarışın
Duygu Sarışın
Oyuncu
Aslıhan Kapanşahin Kimdir?
Aslıhan Kapanşahin
Oyuncu
Ferit Aktuğ Kimdir?
Ferit Aktuğ
Oyuncu
Özlem Tokaslan Kimdir?
Özlem Tokaslan
Oyuncu
Bade İşçil Kimdir?
Bade İşçil
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.