İlgini çekebilir

Hakan Hatipoğlu kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 08.10.2019 00:13
arkadaslar-iyidir-dizisi-merve-kimdir

Hayal Köseoğlu Kimdir ?

Hayal Köseoğlu Biyografisi

Hayal Köseoğlu, 01.01.1992 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Güzelliği ile küçük yaşlarından itibaren birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran ve küçük yaşlarda oyunculuk hayatına atılmayı başaran genç ismin en büyük hayallerinden birisi de kuşkusuz ki oyunculuk hayatında başarılı bir şekilde ilerlemek ve bu anlamda profesyonel bir kariyere sahip olmaktı.

Hayal Köseoğlu, küçük yaşlarındaki müthiş güzelliği ile birlikte film yapımcıları tarafından keşfedildi ve dizi projelerinde yer alabilmesi için setlere, cast çekimlerine çağırılmaya başlandı. Köseoğlu, ailesinin de desteği ile birlikte kısa zaman içerisinde oyunculuk adına ilerleme kaydetmeye başladı. Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama – Oyunculuk Bölümü mezunudur.

RUHSAR DİZİSİ İLE BAŞLAYAN KARİYER

Hayal Köseoğlu, küçük yaşlarından itibaren oyunculuğa başladı. 90’lı yılların komedi içerikli en çok ilgi gören dizilerinden birisi olarak dikkatleri üzerine çeken Ruhsar dizisi kadrosunda yer alarak ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Dizinin ustalar ile dolu oyuncu kadrosunda Cem Davran, Hande Ataizi, Funda Arar ve Tuluğ Çizgen gibi isimlerde yer almış ve uzun süre devam eden bir proje olmuştur.

AŞK-I MEMNU İLE TANINDI

Küçük yaşlarında edindiği deneyim ile birlikte adını oyunculuk sektöründe duyurmayı başaran Köseoğlu, yaşının da ilerlemesi ile birlikte çok daha güzelleşti ve oyunculuk yeteneklerini çok daha ileri taşıma yoluna gitti. Nitekim Türkiye’nin en büyük dizi projelerinden birisi olan Aşk-ı Memnu dizisi kadrosunda da yer aldı.

Bu dizinin kadrosu Türkiye’nin en iyi kadrolarından birisi oldu. Ustalar ile dolu kadro içerisinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Nebahat Çehre gibi isimler yer aldı ve çok uzun üzere reyting rekortmeni oldu.

ARKASINDAN MUHTEŞEM YÜZYIL PROJESİ GELDİ

Tarihi dizi yapımlarının başlangıcının ilk büyük adımı olarak dikkatleri çeken Muhteşem Yüzyıl dizisi kadrosunda da kendisine yer bulmayı başaran Hayal Köseoğlu, oyunculuk piyasasında genç yaşı, güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile kısa bir zaman dilimi içerisinde adını net bir şekilde duyurmayı başardı.

Dizinin başrollerinde Halit Ergenç, Vahide Perçin, Mehmet Günsür, Okan Yalabık, Merve Boluğur gibi isimler yer aldı ve dünya genelinde izlenen bir proje oldu.

2016 YILINDA ARKADAŞLAR İYİDİR PROJESİNDE YER ALDI

Hayal Köseoğlu, kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi şekilde ön plana çıkan projeler içerisinde yer aldı ve nitekim bu anlamda son dönemlerin en aktif oyuncularından birisi olarak da dikkatleri üzerine çekti. Dizinin kadrosunda Ahmet Mekin, İdris Nebi Taşkan, Aslı Melisa Uzun, Ahmet Bilgin gibi isimler yer aldı.

Hayal Köseoğlu, Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Oynadı

Meriç Acemi tarafından yazılan ve Ay Yapım aracılığıyla Star TV'de yayınlanan "Ufak Tefek Cinayetler" dizisinin kadrosunda yer aldı. Hayal Köseoğlu dizide sarmaşık olayını çözmeye çalışan Polis Derya karakterini canlandırdı.

Güzel oyuncu Mucize Doktor Dizisinde Oynuyor

Hayal Köseoğlu, Fox TV kanalında ekranlara gelen Mucize Doktor dizisinde ''Açelya'' karakterini canlandırıyor.

Hayal Köseoğlu Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Yıldıray Şahinler (İçerde Dizisi Alyanak)
Yıldıray Şahinler
Oyuncu
Alp Navruz
Alp Navruz
Oyuncu
Gürhan Elmalıoğlu Kimdir?
Gürhan Elmalıoğlu
Oyuncu
Su Kutlu Kimdir
Su Kutlu
Oyuncu
Tuncay Kaynak Nereli?
Tuncay Kaynak
Oyuncu
Cankat Aydos Boyu Kaç cm
Cankat Aydos
Oyuncu

1 Yorum

  1. Yaşar

    31 Ekim 2016 at 03:16

    Arkadaşlar iyidir dizisi bitmemeli, sorun reyting ise cuma veya c.tesi denenmeliydi.umariz dizi bi şekilde devam eder.basarili yapımları kaybetmek istemiyoruz.

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir