İlgini çekebilir

İnci Türkay kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 12.01.2019 00:23

Ümit Kantarcılar Foto Galeri

Ümit Kantarcılar (Vuslat Dizisi Kerem) Boyu Kaç?
Ümit Kantarcılar (Vuslat Dizisi Kerem) Boyu Kaç?

Vuslat dizisinde Kerem karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Ümit Kantarcılar, 1.86 cm boyundadır.

Ümit Kantarcılar Kimdir? 10 Ekim 1987 tarihinde Antalya’da doğarak burada yaşamaya başlayan oyuncu küçük yaşlarda tiyatroya başlamıştır. Okuldayken burada okul tiyatrosuna girerek kendini daha küçük yaşlardan itibaren geliştirmeye başlamıştır. Devamında da Antalya Belediye Tiyatrosu’na seçilerek burada bir takım oyunlarda roller aldı. Kısa süre içerisinde oyunculuğunu çok iyi bir şekilde geliştiren Ümit Kantarcılar, Antalya Belediyesi’nin Midirfillik ismindeki oyununda gerçekleştirmiş olduğu performansından ötürü ödüle aday görüldü. Başarılı oyuncu 78 kiloya ve 1.88 boya sahiptir. Üniversite öğrenimini ise Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır.

Müjdat Gezen Konservatuarı’na 2005 senesinde çocuk olarak dahil olmuş ve burada aldığı kaliteli ve profesyonel derslerden sonra Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda oyunculuğa başlamıştır. Tiyatro alanında çok fazla sayıda rol alan Ümit Kantarcılar, sonrasında da televizyon ekranlarında rol alma şansı elde etmiştir. Burada birbirinden farklı ve değişik dizi projelerinde ekranların karşısına çıkan oyuncu her geçen sene başarısını daha da arttırmıştır. Dokuz farklı projede yer alan oyuncu ilk olarak 2006 senesinde İki Aile isimli dizide konuk oyuncu rolündedir. Sonrasında ise 2010 senesinde Çakıl Taşları isimli dizide kendisine rol bulmuştur.

Ümit Kantarcılar, Gamze Topuz ile evlilik yapmış ve bu evlilikten Elis Naz isminde bir çocuğu olmuştur. Çift sonrasında ise boşanma kararı almış ve yollarını ayırmıştır. Tiyatro eğitimine çocukluk yaşında, okulundaki tiyatro ekibi ile başlamıştır. Sonrasında da kendisini sürekli geliştirerek bu alanda çabalayan oyuncu Antalya Belediye Tiyatro ekibine dahil olmuştur. Burada birtakım oyunlarda boy gösterdikten sonra ödüle layık görülmüş ve eğitimini Müjdat Gezen Konservatuarı’nda devam ettirmiştir. Burada da başarılı bir şekilde eğitim aldıktan sonra mezun olmuştur. Bütün bunların yanı sıra Kızlar ve Anneleri isimli programda sunuculuk yapmıştır. Bu programda başarılı bir şekilde sunuculuk yapmasının ardından ülkemizde adından sıkça söz ettirir hale gelmiştir.

Ümit Kantarcılar Dizileri

Ümit Kantarcılar ilk olarak konuk oyuncu sıfatıyla 2006 senesinde İki Aile isimli dizide yer almıştır. Sonrasında da Çakıl Taşları dizisinde yer alan oyuncu, 2011 senesine geldiğimizde ise Küçük Sırlar isimli dizide rol almıştır. Fakat Ümit Kantarcılar en önemli ve en başarılı oyunculuk kariyerini Pis Yedili dizisinde gerçekleştirmiştir. Burada Ceyhun karakterini canlandıran oyuncu kısa sürede kendisini tanıtmış ve burada ünlenmiştir. 2016 senesine geldiğimizde ise Rengarenk isimli projede Aras ismindeki bir genci canlandırmıştır. Seneler içerisinde birbirinden farklı ve güzel projelerde yer alan oyuncu adından belirli aralıklar ile sıkça söz ettirmiştir. Aynı zamanda Kızlar ve Anneleri programında de sunuculuk görevi yapmıştır.

Kanatsız Kuşlar Dizisi Onur Rolü

Ümit Kantarcılar ATV ekranında izleyicisi ile buluşan Kanatsız Kuşlar adlı dizide baş rol oyuncusu olmuştur. Kanatsız Kuşlar dizisinde baş rolü Melis Tüzüngüç ile paylaşan Ümit Kantarcılar, bu dizide Onur karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. 

Vuslat dizisi Kerem kimdir? Gerçek adı ne? Kaç yaşında? Boyu, Kilosu kaç?

TRT 1 kanalında yayınlanan Vuslat dizisinde Kerem karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Ümit Kantarcılar, dizide anne ve babasını çok küçük yaşta kaybetmiştir. Ancak bunu bilmemekte ve gerçek ailesini Korkmazerler olarak tanımaktadır. Gerçeklerle nasıl yüzleşecek? İşte merak edilende bu! Dizinin diğer oyuncuları;

Vuslat Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Ümit Kantarcılar Kişisel Bilgiler

Ümit Kantarcılar Kaç Yaşında? Ümit Kantarcılar 10.10.1987 doğumlu ve 29 yaşındadır.
Ümit Kantarcılar'ın Boyu Kaç? Ümit Kantarcılar 1.88 cm'dir.

Yer Aldığı Projeler

 • 2019 - Vuslat
 • 2017 - Kanatsız Kuşlar
 • 2016 - Rengarenk
 • 2015 - Şehrin Melekleri
 • 2012 - Babalar Ve Evlatlar
 • 2012 - Pis Yedili
 • 2010 - Çakıl Taşları
 • 2010 - Yerden Yüksek
 • 2010 - Küçük Sırlar
 • 2006 - İki Aile
 • 2006 - Hayat Türküsü

Benzer Biyografi Yazıları

Ferdi Sancar Kimdir?
Ferdi Sancar
Oyuncu
Serra Pirinç Kimdir?
Serra Pirinç
Oyuncu
Açelya Devrim Yılhan Kİmdir?
Açelya Devrim Yılhan
Oyuncu
Duygu Sarışın
Duygu Sarışın
Oyuncu
Kadir Doğulu Kimdir?
Kadir Doğulu
Oyuncu
Cem Belevi Kimdir?
Cem Belevi
Oyuncu Sanatçı

Kanatsız Kuşlar, Rengarenk, Vuslat, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir