İlgini çekebilir

Cihangir Köse kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 12.01.2019 00:07
Gamze Süner Atay Kimdir?
indirim7.com

Gamze Süner Atay Kimdir ?

Gamze Süner Atay Biyografisi

1968 yılında İzmir'de doğan Gamze Süner Atay, oyunculuk eğitimi almıştır. Aşk Yakar dizisi ile kariyerine adım atmış ve sinema filmlerinde rol almıştır.

Gamze Süner Altay'ın Oynadığı Diziler ve Filmler

Gamze Süner Altay, oyunculuk kariyerine ilk adımını 2008 yılında yayınlanan ''Aşk Yakar'' dizisi ile atmıştır. Yasin Uslu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu ve baş rolde Ece Sükan, Özcan Deniz, Meltem Cumbul gibi oyuncuların yer aldığı ''Aşk Yakar'' dizisinde Siranuş karakterini canlandırmıştır.

2011 yılında yönetmenliğini Feride Kaytan'ın yaptığı ''Ay Tutulması'' dizisinde Sevgi karakterini oynadı. Gamze Süner Altay bu dizide Naz Elmas, Kenan Ece, Nur Erkul gibi oyuncularla beraber oynamıştır.

2016 yılında Show TV kanalında yayınlanan ''Kış Güneşi'' dizisinde Fatma, 2017 yılında TRT 1 kanalında yayınlanan Lise Devriyesi dizisinde ise Ayfer karakterini oynamıştır.

Vuslat Dizisi Hasibe Kimdir? Gerçek Adı Ne?

2019 yılına yeni bir dizi ile giriş yapan TRT 1 kanalı, diğer kanallara nazaran yeni dizisi ile avantaj sağladı. Sebebi ise 2019 yılında Ocak ayında diğer tüm kanallar reklam bütçelerinde planlama yapan firmaların bekleyişine girdi ve dizilere ortak karar alarak 3 hafta yayınlamama kararı aldı. 

TRT 1 bu avantajdan yararlanarak yeni dizisi olan Vuslat dizisine bir çok izleyiciyi çekmeyi başardı. Gamze Süner Altay ise Vuslat dizisinde Hasibe Çağlar karakterini canlandırmakta. Dizide Faik Çağlar'ın (Murat Karasu) eşi, Feride'nin (Devrim Özkan) üvey annesi, Can (Mehmet Halil Çelik) ve Ceylan'ın (Serra Pirinç) öz anneleri rolünde yer alıyor.

Diğer oyuncular için;

Vuslat Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

Gamze Süner Atay Foto Galeri

Rol Aldığı Yerler

  • 2019 - Vuslat (Hasibe)
  • 2016 - Kış Güneşi
  • 2013 - Özür Dilerim (Sinema Fİlmi)
  • 2013 - Fatih Harbiye
  • 2011 - Ay Tutulması(Sinema Fİlmi)
  • 2010 - Av Mevsimi(Sinema Fİlmi)
  • 2008 - Aşk Yakar

Benzer Biyografiler

Okan Selvi Kimdir?
Okan Selvi
Oyuncu
Barış Kışlak Kimdir?
Barış Kışlak
Oyuncu
Şükrü Özyıldız Kimdir?
Şükrü Özyıldız
Oyuncu
Başak Parlak Kimdir?
Başak Parlak
Oyuncu
Kadir Doğulu Kimdir?
Kadir Doğulu
Oyuncu
Mehmet Esen Kimdir?
Mehmet Esen
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir