İlgini çekebilir

Mustafa Alabora kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 15.06.2017 19:25
Gizem Güneş

Gizem Güneş Kimdir ?

Gizem Güneş Biyografisi

Gizem Güneş 1995 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimi bulunan Gizem Güneş ayrıca Fransızca öğretmenliği okumaya devam etmektedir. Bir oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışan Gizem Güneş küçük yaşlardan beri ekran karşısında yer almaktadır.

Gizem Güneş Oynadığı Diziler

Küçük yaşlardan beri ekran önünde olan oyuncu Gizem Güneş, ilk olarak Halit Ergenç ile Bergüzar Korel'in başrolünde olduğu 2007 yılında yayınlanmış olan Binbir Gece dizisinde rol almıştır. Henüz çocukken rol aldığı Binbir Gece'den sonra da ekran önünde bulunmaya devam eden Gizem Güneş, TV kariyerinin yanı sıra Tiyatro müzikallerinde de oynamıştır. Bunlar arasında Shrek müzikali ve Aslan Kral müzikali vardır. 

Gizem Güneş Fox TV'de yayınlanmış olan Her Şey Yolunda Merkez projesi ve Star TV'de yayınlanmış olan İçimdeki Fırtına dizisinde rol almıştır. Ancak bu iki çalışmanında ekran ömrü beklenenden kısa sürmüştür. Oyunculuk kariyerine genç yaşına rağmen bir sinema filmi de sığdıran Gizem Güneş, reklam filmlerinde de boy göstermiştir.

Kanatsız Kuşlar Projesinde Cemre Rolü 

Gizem Güneş ATV'de yayınlanan Kanatsız Kuşlar dizisinin kadrosuna dahil olan isimlerden biridir. Gizem Güneş'in Cemre rolünü canlandırdığı Kanatsız Kuşlar'ın baş rollerinde ise Ümit Kantarcılar, Deniz Bolışık, Melis Tüzüngüç gibi isimler vardır. 

Gizem Güneş Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Tarık Pabuççuoğlu Kimdir?
Tarık Pabuççuoğlu
Oyuncu
Ümit Kantarcılar Kimdir?
Ümit Kantarcılar
Oyuncu
Yusuf Çim Kimdir?
Yusuf Çim
Oyuncu
Melis Tüzüngüç Kimdir?
Melis Tüzüngüç
Oyuncu
Burak Yamantürk
Burak Yamantürk
Oyuncu
Hatice Aslan
Hatice Aslan
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.