Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2681
İlgini çekebilir

Mehmet Çepiç kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.09.2017 22:21
Sude Nur Yazıcı Kimdir?

Sude Nur Yazıcı Kimdir ?

Sude Nur Yazıcı Biyografisi

Cennetin Gözyaşları dizisi Beste rolü ile profesyonel anlamda ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren Sude Nur Yazıcı Kimdir ?

Sude Nur Yazıcı 2001 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Lise eğitiminin yanı sıra oyunculuk eğitimi de alan Sude Nur Yazıcı, Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde Tiyatro eğitimi almaktadır. Ekran kariyeri başlamadan önce tiyatro sahnesinde çeşitli rollerde yer alan genç oyuncu profesyonel anlamda ilk ekran deneyimini ise 2017-2018 sezonunda ATV ekranında başlayan yeni bir dizi projesi ile gerçekleştirmiştir.

Cennetin Gözyaşları Dizisi Beste Rolü

Cennet'in Gözyaşları Oyuncuları

Genç oyuncu Sude Nur Yazıcı, ATV ekranında yayın hayatına başlayan "Cennetin Gözyaşları" adlı dizide Beste rolünü canlandırmış ve bu sayede ilk ekran tecrübesini de gerçekleştirmiştir.

Cennetin Gözyaşları dizisinde yetimhanede yetişen enerjik, hayalperest ve iyimser bir karakter olan Beste Tuna rolü ile ekrana gelen Sude Nur Yazıcı'nun rolü aynı zamanda şarkı sözleri yazmakta ve müzikle de yakından ilgilenmekte olan bir karakterdir. 

Cennetin Gözyaşları dizisinde Sude Nur Yazıcı ile birlikte Berk Atan, Almila Ada, Zehra Yılmaz gibi popüler oyuncular da rol almıştır.

Sude Nur Yazıcı İnstagram: https://www.instagram.com/sudeyyazici/

Sude Nur Yazıcı Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Esra Ronabar Kimdir?
Esra Ronabar
Oyuncu
Almila Ada
Almila Ada
Oyuncu
Hazım Körmükçü Kimdir?
Hazım Körmükçü
Oyuncu
Berk Atan (Kimdir?
Berk Atan
Oyuncu
Oktay Çubuk Kimdir?
Oktay Çubuk
Oyuncu
Zehra Yılmaz Kimdir?
Zehra Yılmaz
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2681