Sude Nur Yazıcı Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.09.2017 22:21

Sude Nur Yazıcı Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Sude Nur Yazıcı
Yaşı
:
16 (30 Mayıs 2001)
Meslek
:
Oyuncu
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Göz Rengi
:
Kahverengi
Boyu
:
1.67 cm
Kilo
:
52 kg
Sevgilisi
:
Yok
Eğitim
:
Sadri Alışık Kültür Merkezi

Sude Nur Yazıcı Kimdir ?

Cennetin Gözyaşları dizisi Beste rolü ile profesyonel anlamda ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren Sude Nur Yazıcı Kimdir ?

Sude Nur Yazıcı 2001 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Lise eğitiminin yanı sıra oyunculuk eğitimi de alan Sude Nur Yazıcı, Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde Tiyatro eğitimi almaktadır. Ekran kariyeri başlamadan önce tiyatro sahnesinde çeşitli rollerde yer alan genç oyuncu profesyonel anlamda ilk ekran deneyimini ise 2017-2018 sezonunda ATV ekranında başlayan yeni bir dizi projesi ile gerçekleştirmiştir.

Cennetin Gözyaşları Dizisi Beste Rolü

Cennet'in Gözyaşları Oyuncuları

Genç oyuncu Sude Nur Yazıcı, ATV ekranında yayın hayatına başlayan "Cennetin Gözyaşları" adlı dizide Beste rolünü canlandırmış ve bu sayede ilk ekran tecrübesini de gerçekleştirmiştir.

Cennetin Gözyaşları dizisinde yetimhanede yetişen enerjik, hayalperest ve iyimser bir karakter olan Beste Tuna rolü ile ekrana gelen Sude Nur Yazıcı'nun rolü aynı zamanda şarkı sözleri yazmakta ve müzikle de yakından ilgilenmekte olan bir karakterdir. 

Cennetin Gözyaşları dizisinde Sude Nur Yazıcı ile birlikte Berk Atan, Almila Ada, Zehra Yılmaz gibi popüler oyuncular da rol almıştır.

Sude Nur Yazıcı İnstagram: https://www.instagram.com/sudeyyazici/

Yer Aldığı Projeler

  • Cennetin Gözyaşları
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)