Selin Ciğerci Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 05.01.2018 11:56

Selin Ciğerci Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Selin Ciğerci
Meslek
:
DJ
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Sarı
Sevgilisi
:
Yok

Selin Ciğerci Kimdir ?

Eskiden "Bebek Okan" lakabıyla tanınan, sonrasında ise cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirmesiyle gündeme gelen ve şu sıralar Türkiye'nin önde gelen sosyal medya fenomenlerinden biri olan Selin Ciğerci kimdir?

Selin Ciğerci adını duymayan kalmamıştır herhalde... Peki kimdir bu Selin Ciğerci? Özellikle ünlü sosyal medya fenomeni Kerimcan Duymaz'ın sosyal medya hesabında da sık sık gördüğümüz Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirme ameliyatı olmuş ve o günden bu yana hayatına kadın olarak devam eden bir isimdir.

Selin Ciğerci'nin ailesi maddi anlamda köklü bir ailedir ve Selin Ciğerci'nin babası, önde gelen bir tekstil markası zincirinin sahibidir.

Selin Ciğerci, kadın olmadan önce, Asuman Krause'nin sunumuyla ekrana gelen yarışma programı Wipeout'a katılmıştır. Selin Ciğerci'nin bu yarışmadaki görüntüleri video kanallarında da hala mevcuttur. 

Cinsiyet değiştirmesi ile ilgili olarak önceleri erkek kardeşi ve babasının bu karara itiraz ettiğini söyleyen Selin Ciğerci, şimdilerde ise hiç bir aile bireyi ile arasının kötü olmadığını, özellikle de babasıyla çok iyi anlaştığını sürekli belirtmektedir. 

Selin Ciğerci, son yılların en popüler instagram fenomenlerinden biridir. Bunun yanı sıra hayatını da DJ'lik yaparak devam ettirmektedir.

Selin Ciğerci İnstagram Hesabı: @selincigerci

Selin Ciğerci Hakkında

  • Selin Ciğerci eskiden "Bebek Okan" lakabı ile tanınan sosyal medya fenomenidir.
  • Cinsiyet değiştirmesi sonrasında dikkat çeken bir isim haline gelmiş ve Türkiye'nin önde gelen sosyal medya fenomenlerinden biri olmuştur.
  • DJ olarak hayatını sürdürmektedir.
  • Cinsiyet değiştirmeden önce "Wipeout" adlı yarışma programına katılmıştır.
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)