İlgini çekebilir

Efe Uygaç kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.03.2017 13:45
Orkun Işıtmak Kimdir?
indirim7.com

Orkun Işıtmak Kimdir ?

Orkun Işıtmak Biyografisi

Orkun Işıtmak, 1996 yılında İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlarından itibaren çok ciddi anlamda hareketli bir çocuk olan ve insanların ilgisini çeken bir isim olmayı başaran Işıtmak, bilgisayar ile de bir o kadar haşır neşir olarak büyümüştür. Aynı zamanda eğitim hayatında da son derece başarılı bir şekilde ilerleme yoluna gitmiştir.

Orkun Işıtmak, zaman içerisinde bilgisayar başında o kadar fazla zaman geçirmeye başlamıştır ki bilgisayar oyunları bir anda hayatının çok büyük bir bölümünü kaplayan unsurlardan birisi haline gelmiştir. Nitekim zaman içerisinde kendisini çok daha ciddi bir şekilde oyunlar anlamında geliştirmiştir. Orkun Işıtmak, hali hazırda İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisi olarak eğitim hayatını sürdürmektedir.

BİLGİSAYAR OYUNLARINA ÇOK İLGİLİYDİ

Günümüzde hemen hemen tüm çocukların olduğu gibi Orkun Işıtmak’ın da hayatı bilgisayar oyunları üzerine kurulu bir şekilde ilerledi. Eğitim hayatına devam ederken bilgisayar oyunları oynamayı da kendisine misyon edinen Işıtmak, yaratıcı kişiliği ile de zaman içerisinde fikirlerini hayata geçirmeyi başardı denebilir.

YOUTUBE KANAL ÖZELLİĞİ HAYATINI DEĞİŞTİRDİ

Dünyanın en çok takip edilen video izleme mecrası Youtube sistemini Google şirketinin satın alması ile birlikte sistemde çok ciddi anlamda yenilikler meydana geldi. Kanal sistemi ve abonelik mantığı bu yeniliklerden birisi oldu ki bu sistemle aynı zamanda Youtube reklam mantığı de geliştirilerek yeni bir Advertise mecrası ortaya çıktı.

Orkun Işıtmak, 2011 yılında açmış olduğu Orkun Işıtmak Youtube Kanalı ile birlikte çok kısa zaman içerisinde bilgisayarında oyun oynarken çekmiş olduğu videoları yayınlamaya başladı. Zaman içerisinde dilden dile yayılan bir isim haline geldi.

YOUTUBE KANALI DİLDEN DİLE YAYILDI VE MİLYONLARCA ABONEYE ERİŞTİ

Orkun Işıtmak, günümüzde Youtuber kavramının getirdiği en önemli ve en yaratıcı isimlerden birisi olarak dikkatleri çekti. Oyun videolarından ziyade zaman içerisinde yaptığı Challenge videoları ile de birlikte yaratıcılığını ve kurgulama yeteneklerini konuşturan Işıtmak, dijital reklam konusunda da en çok tercih edilen isimlerden birisi oldu.

Orkun Işıtmak ve Orkun Işıtmak 2 Youtube kanalları ile birlikte günümüzde yurtdışı seyahatleri, oyun videoları, challenge videoları ile birlikte en hızlı şekilde büyüyen Youtube kanallarından birisi olarak dikkatleri çekti. Orkun Işıtmak kanalının an itibari ile 2.500.000 üzerinde abonesi bulunmaktadır ve bu rakam her geçen gün biraz daha artış göstermektedir.

Orkun Işıtmak Foto Galeri

Orkun Işıtmak Hakkında

  • Orkun Işıtmak, 1996 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir.
  • 2011 yılında eğlence amacı ile açtığı Orkun Işıtmak isimli Youtube kanalı ile birlikte internet fenomenleri arasındaki yerini almıştır.
  • Günümüzde milyonlarca Youtube kanal aboneliğine sahip bir fenomendir.

Benzer Biyografiler

Mehmet Özer Kimdir?
Mehmet Özer
Sunucu
Selin Ciğerci Kimdir?
Selin Ciğerci
Fenomen
Harun Taştan Kimdir?
Harun Taştan
Fenomen
Banu Parlak Kaç Kilo?
Banu Parlak
Fenomen
Zach King Kimdir?
Zach King
Fenomen
Murat Övüç
Murat Övüç
Fenomen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir