Cansu Taşkın Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 11.12.2017 11:41

Cansu Taşkın Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Cansu Taşkın
Yaşı
:
25 (15 Kasım 1992)
Burcu
:
Akrep
Boyu
:
1.85 m
Kilosu
:
55 kg
Ölçüler
:
90 56 92
Eğitim
:
Lise
Meslek
:
Oyuncu, Manken, Fenomen
Nereli
:
Bulgar Göçmeni

Cansu Taşkın Kimdir ?

Cansu Taşkın kimdir, 15 Kasım 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Lise mezunu olan Cansu Taşkın, 16 yaşındayken İzmir Fuarı'a katılarak podyuma çıkmıştır. Küçüklüğünden beri manken olmak isteyen Cansu Taşkın 18 yaşına girdiğinde Kanal D'de düzenlenen Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda 3. olmuştur.

Miss Turkey'de 3. olduktan sonra bir çok defileye katılan güzel manken, 2011 yılında Best Model Of Turkey yarışmasına katılmış fakat dereceye girememiştir. Yarışmadan sonra dereceye gireceklerin daha önceden ayarlandığı konusunda açıklama yaparak gündeme gelmiştir. 2012 yılında düzenlenen "Idol Of Models" yarışmasına katılarak 2. olmuştur.

Cansu Taşkın Dizi ve Filmleri

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Cansu Taşkın, güzellik yarışmalarındaki derecelerinden sonra dizilerde yer almaya başlamıştır. İlk dizi projesi 2010 yılında çekilen ve zamanın sevilen dizilen birilerinden olan "Fatmagül'ün Suçu Ne?" dizisinde yer almıştır.

2013 yılında ise ilk sinema filmi projesini gerçekleştirmiş ve "Qüfür" filminde Fatma karakterini canlandırmıştır.  Bir sonraki projesi yine bir sinema filmi olan Cansu Taşkın, 02 Haziran 2017 tarihinde vizyona giren "Bambaşka" filminde Rakel karakterini oynamıştır.

Sosyal Medya üzerinde paylaştığı cesur fotoğraflarla dikkat çekmekte olan Cansu Taşkın'ın Instagram'da 500 Bin civarında takipçisi bulunmaktadır.  Verdiği röportajlarda Cristiano Ronaldo'nun kendisini İspanya'ya çağırdığını ama gitmediğini ve Survivor yarışmasına katılması teklifini aldığını ama zor ortamlarda yaşamaya alışık olmadığı için kabul etmediğini belirtmiştir.

Cansu Taşkın instagram adresi: @cansutaskin1

Beylikdüzü'nde ailesi ve kız kardeşiyle beraber yaşamaktadır. 185 cm boyunda ve 55 kg kiloya sahip olan olan güzel mankenin vücut ölçüleri 90-58-92 şeklindedir.

Güzel mankenin "Renki Sayfalar" programında yaptığı Plates görüntüleri bir süre gündemde kalmayı başarmıştı.

Cansu Taşkın Projeleri

  • 2010 - Fatmagül'ün Suçu Ne?
  • 2013 - Qüfür (Fatma)
  • 2017 - Bambaşka (Rakel)
Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)