İlgini çekebilir

Hakan Akdoğan kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 28.11.2017 11:36

Kübra Göven Foto Galeri

Kübra Göven Biyografi
Kübra Göven Biyografi

Fox TV'nin sevilen moda yarışması Stil Avcıları'na 27 Kasım 2017 tarihinde dahil olan ve melekler takımında yarışan Kübra Göven kimdir?

Kübra Göven, 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Karslı olan Kübra Göven, öğrencidir ve eğitimine Beykent Üniversitesi'nde devam etmektedir. Daha önce Ana Kuzusu yarışmasına katılan ve bu yarışma ile dikkat çeken Kübra Göven, şimdilerde ise farklı bir formata sahip olan yarışma ile yeniden ekrana çıkmıştır.

Fox TV'de yayınlanan ve ekranların en çok izlenen moda programlarından olan "Stil Avcıları" adlı yarışmaya katılan Kübra Göven, yarışmaya 27 Kasım 2017 tarihinde katılmış ve melekler takımına dahil olmuştur. 

Kübra Göven, yarışmaya katıldığında en büyük hayalinin butik açmak olduğunu söylemiş ve stil sahibi olduğunu, bu konuda da iddialı olduğunu açıklamıştır.

Kübra Göven ile aynı anda yarışmaya dahil olan ve yine melekler takımında yarışan Nüket Gelen isimli yarışmacı olmuştur. Kübra Göven ve Nüket Gelen isimli yarışmacılar, Stil Avcıları yarışmasında Matty Sall, Mervenur Nakişçi, Ecem Ünlü gibi isimlerle aynı takımda yarışmaya devam etmişlerdir. 

 

Kübra Göven Kişisel Bilgiler

Kübra Göven Katıldığı Yarışmalar

  • Stil Avcıları
  • Ana Kuzusu

Benzer Biyografi Yazıları

Şebnem Schaefer Kimdir?
Şebnem Schaefer
Manken
Buket Sinanoğlu Kimdir?
Buket Sinanoğlu
Yarışmacı
Berna Arıcı Kimdir?
Berna Arıcı
Şarkıcı
Kübra Göven Kimdir?
Kübra Göven
Yarışmacı
İdil Naz Kaluç Kimdir?
İdil Naz Kaluç
Yarışmacı
Gizem Aydın Kimdir?
Gizem Aydın
Yarışmacı

Stil Avcıları, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir