Ecem Ünlü Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 06.11.2017 12:36

Ecem Ünlü Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Ecem Ünlü
Yaşı
:
19 (1998 doğumlu)
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Siyah
Boyu
:
1.65 cm
Kilo
:
49 kg
Sevgilisi
:
Yok
Eğitim
:
Bilgi Üniversitesi

Ecem Ünlü Kimdir ?

Fox TV'nin yeni moda yarışması Stil Avcıları'nda, Melekler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Ecem Ünlü kimdir?

Ecem Ünlü, 1998 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 5 yaşında bir kardeşi olan Ecem Ünlü'nün babası ticaret sektöründe çalışmaktadır. Ecem Ünlü, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam eden bir üniversite öğrencisidir. 

Fox TV'de yayınlanmakta olan Stil Avcıları yarışmasına katılarak ekranların tanınan isimlerinden biri olan Ecem Ünlü, genç yaşına rağmen moda konusunda iddialı olduğunu ve bu programda tarzı ile dikkat çekeceğini en başından belirtmiştir.

Stil Avcıları yarışmasının ilk haftasında henüz istediği ölçüde iddiasını gösteremese de, elenmekten kurtulan Ecem Ünlü, bu haftadan sonra giydiklerine daha çok dikkat edeceğinin ve yarışmada öne çıkan isimlerden biri olacağının sinyallerini vermiştir.

Stil Avcıları yarışmasında Melekler Takımı'nda yarışan isimlerden biri olan Ecem Ünlü, yarışmanın ilk haftasında Yıldızlar Takımı'ndan Berna Keklikler ile yarışmıştır. İkinci haftada ise diğer takımdan İdil Naz Kaluç ile yarışan Ecem Ünlü, bu iki isimden de tarz olabildiğini jüriye ispatlamaya kararlıdır.

Yer Aldığı Projeler

  • Stil Avcıları
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)