İlgini çekebilir

Miray Daner kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 06.11.2017 12:36
Ecem Ünlü Kimdir?

Ecem Ünlü Kimdir ?

Ecem Ünlü Biyografisi

Fox TV'nin yeni moda yarışması Stil Avcıları'nda, Melekler Takımı yarışmacıları arasında yer alan Ecem Ünlü kimdir?

Ecem Ünlü, 1998 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 5 yaşında bir kardeşi olan Ecem Ünlü'nün babası ticaret sektöründe çalışmaktadır. Ecem Ünlü, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam eden bir üniversite öğrencisidir. 

Fox TV'de yayınlanmakta olan Stil Avcıları yarışmasına katılarak ekranların tanınan isimlerinden biri olan Ecem Ünlü, genç yaşına rağmen moda konusunda iddialı olduğunu ve bu programda tarzı ile dikkat çekeceğini en başından belirtmiştir.

Stil Avcıları yarışmasının ilk haftasında henüz istediği ölçüde iddiasını gösteremese de, elenmekten kurtulan Ecem Ünlü, bu haftadan sonra giydiklerine daha çok dikkat edeceğinin ve yarışmada öne çıkan isimlerden biri olacağının sinyallerini vermiştir.

Stil Avcıları yarışmasında Melekler Takımı'nda yarışan isimlerden biri olan Ecem Ünlü, yarışmanın ilk haftasında Yıldızlar Takımı'ndan Berna Keklikler ile yarışmıştır. İkinci haftada ise diğer takımdan İdil Naz Kaluç ile yarışan Ecem Ünlü, bu iki isimden de tarz olabildiğini jüriye ispatlamaya kararlıdır.

Ecem Ünlü Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Demet Şener
Demet Şener
Manken
Duygu Çevik Kimdir?
Duygu Çevik
Yarışmacı
Mervenur Nakişçi Kimdir?
Mervenur Nakişçi
Yarışmacı
Büşra Yaşar Kimdir?
Büşra Yaşar
Yarışmacı
İdil Naz Kaluç Kimdir?
İdil Naz Kaluç
Yarışmacı
Şebnem Schaefer Kimdir?
Şebnem Schaefer
Manken

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.