Sezer Avcı

Biyografi Güncellenme Tarihi: 15.10.2016 20:27

Sezer Avcı Kimdir?

Adı Soyadı
:
Sezin Bozacı
Yaşı
:
82 doğumlu olup 34 yaşındadır
Burç
:
Yay
Boy
:
1.59 cm
Kilo
:
60 kg
Saç Rengi
:
Siyah
Göz Rengi
:
Kahverengi
Eğitim
:
AKADEMİ 35BUÇUK
Meslek
:
Dizi ve Tiyatro Oyuncusu

Yer Aldığı Projeler

  • Familya Dizi
  • Havhavlar Hevhevler Tiyatro
  • Keely & Du Tiyatro
  • İyi Geceler Anne Tiyatro
  • Sırça Hayvan Koleksiyonu Tiyatro
  • Macbeth (Lady Machbeth) Tiyatro

Sezer Avcı Biyografi

Yeni nesil oyunculardan birisi olarak dikkat çeken Sezer Avcı, 30 yaşındadır ve günümüz oyuncuları içerisinde son dönemlerin en çok dikkat çeken isimlerinden birisi olarak dikkatleri çekmiştir. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk ve tiyatro konularına merak salan Avcı, zaman içerisinde bu anlamda kendisini geliştirmek için profesyonel oyunculuk eğitimi alma yoluna gitmiştir.

Akademi 35Buçuk kadrosunda profesyonel oyunculuk eğitimleri alarak kısa zaman içerisinde azimli kişiliği ile ön plana çıkan Sezer Avcı, ajans bünyesinden başarılı olarak çıkmıştır ve günümüz dizilerinde oynamak için zaman içerisinde cast seçimlerine girmeye başlamıştır. Nitekim sevilen dizilerden birisine de başarı ile girmiştir.

Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Familya dizisi kadrosunda kendisine önemli bir rol bulan Avcı, Hava karakterine hayat vermektedir. Dizide usta isimler Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı, Bülent Emrah Parlak ve Berat Efe Parlar gibi profesyonel bir oyuncu kadrosu ile çalışmakta ve oyunculuğu ile herkesin gözünü doldurmaktadır.

İlerleyen dönem dizi projelerinde kuşkusuz ki sektörünün en çok aranan oyuncularından birisi olarak dikkatleri üzerine çekecek.

Benzer Biyografi Yazıları
Sezer Avcı yer aldığı ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)