Kübra Göven Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.11.2017 11:46

Kübra Göven Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Kübra Göven
Meslek
:
Öğrenci
Memleket
:
Kars
Yaşı
:
22 (1995 doğumlu)
Boyu
:
1.68 cm
Kilosu
:
50 kg
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Sarı
Sevgilisi
:
Yok
Eğitim
:
Beykent Üniversitesi

Kübra Göven Kimdir ?

Fox TV'nin sevilen moda yarışması Stil Avcıları'na 27 Kasım 2017 tarihinde dahil olan ve melekler takımında yarışan Kübra Göven kimdir?

Kübra Göven, 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Karslı olan Kübra Göven, öğrencidir ve eğitimine Beykent Üniversitesi'nde devam etmektedir. Daha önce Ana Kuzusu yarışmasına katılan ve bu yarışma ile dikkat çeken Kübra Göven, şimdilerde ise farklı bir formata sahip olan yarışma ile yeniden ekrana çıkmıştır.

Fox TV'de yayınlanan ve ekranların en çok izlenen moda programlarından olan "Stil Avcıları" adlı yarışmaya katılan Kübra Göven, yarışmaya 27 Kasım 2017 tarihinde katılmış ve melekler takımına dahil olmuştur. 

Kübra Göven, yarışmaya katıldığında en büyük hayalinin butik açmak olduğunu söylemiş ve stil sahibi olduğunu, bu konuda da iddialı olduğunu açıklamıştır.

Kübra Göven ile aynı anda yarışmaya dahil olan ve yine melekler takımında yarışan Nüket Gelen isimli yarışmacı olmuştur. Kübra Göven ve Nüket Gelen isimli yarışmacılar, Stil Avcıları yarışmasında Matty Sall, Mervenur Nakişçi, Ecem Ünlü gibi isimlerle aynı takımda yarışmaya devam etmişlerdir. 

 

Kübra Göven Katıldığı Yarışmalar

  • Stil Avcıları
  • Ana Kuzusu
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)