İlgini çekebilir

Cumali Akgül kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 28.11.2017 11:46
Kübra Göven Kimdir?

Kübra Göven Kimdir ?

Kübra Göven Biyografisi

Fox TV'nin sevilen moda yarışması Stil Avcıları'na 27 Kasım 2017 tarihinde dahil olan ve melekler takımında yarışan Kübra Göven kimdir?

Kübra Göven, 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Karslı olan Kübra Göven, öğrencidir ve eğitimine Beykent Üniversitesi'nde devam etmektedir. Daha önce Ana Kuzusu yarışmasına katılan ve bu yarışma ile dikkat çeken Kübra Göven, şimdilerde ise farklı bir formata sahip olan yarışma ile yeniden ekrana çıkmıştır.

Fox TV'de yayınlanan ve ekranların en çok izlenen moda programlarından olan "Stil Avcıları" adlı yarışmaya katılan Kübra Göven, yarışmaya 27 Kasım 2017 tarihinde katılmış ve melekler takımına dahil olmuştur. 

Kübra Göven, yarışmaya katıldığında en büyük hayalinin butik açmak olduğunu söylemiş ve stil sahibi olduğunu, bu konuda da iddialı olduğunu açıklamıştır.

Kübra Göven ile aynı anda yarışmaya dahil olan ve yine melekler takımında yarışan Nüket Gelen isimli yarışmacı olmuştur. Kübra Göven ve Nüket Gelen isimli yarışmacılar, Stil Avcıları yarışmasında Matty Sall, Mervenur Nakişçi, Ecem Ünlü gibi isimlerle aynı takımda yarışmaya devam etmişlerdir. 

 

Kübra Göven Foto Galeri

Kübra Göven Katıldığı Yarışmalar

Benzer Biyografiler

Nüket Gelen Kimdir?
Nüket Gelen
Yarışmacı
Sibel Meriç Kimdir?
Sibel Meriç
Model
Duygu Çevik Kimdir?
Duygu Çevik
Yarışmacı
İdil Naz Kaluç Kimdir?
İdil Naz Kaluç
Yarışmacı
Gizem Aydın Kimdir?
Gizem Aydın
Yarışmacı
Berna Arıcı Kimdir?
Berna Arıcı
Şarkıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir