İlgini çekebilir

Mustafa Kemal Kurt kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 23.10.2017 21:16
Hande Subaşı
indirim7.com

Hande Subaşı Kimdir ?

Hande Subaşı Biyografisi

Manken ve oyuncu Hande Subaşı 1984 Ankara doğumludur. İlkokulu ve liseyi Ankara'da okuyan Hande Subaşı, İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezundur.

Hande Subaşı'nın kariyeri 2005 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması ile başladı, Subaşı bu yarışmada birinci seçildi ve ülkemizi Miss World yarışmasında temsil etme hakkı kazandı. Katıldığı Miss World yarışmasında da En İyi Ulusal Kostüm ödülünü aldı. 

Yarışmadan sonra mankenliğe ağırlık veren Hande Subaşı çeşitli defilelerde ve moda çekimlerinde modellik yaptı. Ardından oyunculuğa yönelen Hande Subaşı, ilk olarak Elveda Rumeli dizisinde canlandırdığı Vahide karakteri ile dikkatleri üzerine topladı. Bu dizinin ardından oyunculuk anlamında kariyerine ağırlık veren Hande Subaşı, dizilerin yanı sıra sinema filmlerinde de boy göstermiştir. 

Hande Subaşı son olarak TRT ekranlarında yayınlanan ve Engin Altan Düzyatan'ın baş rolünde olduğu Diriliş Ertuğrul adlı dizide Aykız karakterini canlandırmıştır. Daha sonra senaryo akışı nedeniyle diziden ayrılmıştır. 

2014 yılında iş adamı Can Tursan ile evlenen Hande Subaşı 2016 yılında bu evliliği noktalamıştır. Ardından oyuncu Rıza Kocaoğlu ile aşk yaşayan Hande Subaşı'nın bu birlikteliği de çok uzun sürmemiştir.

Hande Subaşı Bahtiyar Ölmez Dizisi Aylin Rolünde!

Güzel oyuncu Hande Subaşı, ATV ekranında izleyicilerle buluşan ve sezonda iddialı yeni bir yapım olan Bahtiyar Ölmez dizisinde Aylin rolünde izleyicilerle buluşmuştur.

Bahtiyar Ölmez dizisinde Hande Subaşı ile birlikte usta oyuncu Yetkin Dikinciler, Tuğçe Karabacak, Hazal Şenel gibi isimler rol almıştır.

Hande Subaşı Foto Galeri

Hande Subaşı Dizileri ve Filmleri

Benzer Biyografiler

Turgut Tunçalp Kimdir?
Turgut Tunçalp
Oyuncu
Burçin Abdullah
Burçin Abdullah
Oyuncu
Didem Balçın Kimdir?
Didem Balçın
Oyuncu
Erdem Akakçe Kimdir?
Erdem Akakçe
Oyuncu
Umut Oğuz Kimdir?
Umut Oğuz
Oyuncu
Eren Can Vurucu Kimdir?
Eren Can Vurucu
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir