Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2681
İlgini çekebilir

Bahaddin Cüneyt Aksakal kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 23.10.2017 21:12

Hande Subaşı Foto Galeri

Hande Subaşı ( Bahtiyar Ölmez Aylin ) Oynadığı Diziler
Hande Subaşı ( Bahtiyar Ölmez Aylin ) Oynadığı Diziler

Diriliş Ertuğrul, Elveda Rumeli, Merhamet gibi dizilerde oynadı.

Manken ve oyuncu Hande Subaşı 1984 Ankara doğumludur. İlkokulu ve liseyi Ankara'da okuyan Hande Subaşı, İstanbul Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezundur.

Hande Subaşı'nın kariyeri 2005 yılında katıldığı Miss Turkey Güzellik Yarışması ile başladı, Subaşı bu yarışmada birinci seçildi ve ülkemizi Miss World yarışmasında temsil etme hakkı kazandı. Katıldığı Miss World yarışmasında da En İyi Ulusal Kostüm ödülünü aldı. 

Yarışmadan sonra mankenliğe ağırlık veren Hande Subaşı çeşitli defilelerde ve moda çekimlerinde modellik yaptı. Ardından oyunculuğa yönelen Hande Subaşı, ilk olarak Elveda Rumeli dizisinde canlandırdığı Vahide karakteri ile dikkatleri üzerine topladı. Bu dizinin ardından oyunculuk anlamında kariyerine ağırlık veren Hande Subaşı, dizilerin yanı sıra sinema filmlerinde de boy göstermiştir. 

Hande Subaşı son olarak TRT ekranlarında yayınlanan ve Engin Altan Düzyatan'ın baş rolünde olduğu Diriliş Ertuğrul adlı dizide Aykız karakterini canlandırmıştır. Daha sonra senaryo akışı nedeniyle diziden ayrılmıştır. 

2014 yılında iş adamı Can Tursan ile evlenen Hande Subaşı 2016 yılında bu evliliği noktalamıştır. Ardından oyuncu Rıza Kocaoğlu ile aşk yaşayan Hande Subaşı'nın bu birlikteliği de çok uzun sürmemiştir.

Hande Subaşı Bahtiyar Ölmez Dizisi Aylin Rolünde!

Güzel oyuncu Hande Subaşı, ATV ekranında izleyicilerle buluşan ve sezonda iddialı yeni bir yapım olan Bahtiyar Ölmez dizisinde Aylin rolünde izleyicilerle buluşmuştur.

Bahtiyar Ölmez dizisinde Hande Subaşı ile birlikte usta oyuncu Yetkin Dikinciler, Tuğçe Karabacak, Hazal Şenel gibi isimler rol almıştır.

Hande Subaşı Kişisel Bilgiler

Hande Subaşı Boyu1.80 cm
Hande Subaşı Oynadığı DizilerDiriliş Ertuğrul, Merhamet, Elde Var Hayat, Elveda Rumeli gibi dizilerde rol almıştır.

Hande Subaşı Dizileri ve Filmleri

  • Bahtiyar Ölmez
  • Diriliş Ertuğrul
  • Merhamet
  • Düşman Kardeşler
  • Anadolu Kartalları
  • Elde Var Hayat
  • Güneşi Gördüm
  • Elveda Rumeli

Benzer Biyografi Yazıları

Umut Oğuz Kimdir?
Umut Oğuz
Oyuncu
Tuğçe Karabacak Kimdir?
Tuğçe Karabacak
Oyuncu
Kıvanç Kasabalı
Kıvanç Kasabalı
Oyuncu
Hande Subaşı
Hande Subaşı
Oyuncu
Cengiz Coşkun Kimdir?
Cengiz Coşkun
Oyuncu
Hülya Darcan Kimdir?
Hülya Darcan
Oyuncu

Bahtiyar Ölmez, Diriliş Ertuğrul, Elde Var Hayat, Merhamet, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/kimdir.tv/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2681