İlgini çekebilir

Mehmet Aslantuğ kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.06.2017 13:41
Sinem Karel Gürtekin Kimdir?

Sinem Karel Gürtekin Kimdir ?

Sinem Karel Gürtekin Biyografisi

Sinem Karel Gürtekin 1994 yılında Mersin'de dünyaya gelmiştir. Liseyi bitirene kadar Mersin'de yaşayan Sinem Karel Gürtekin, üniversite eğitimini tamamlamak için İstanbul'a gelmiştir ve Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya Bölümü'nü bitirmiştir. 

Sinem Karel Gürtekin ekranlarda ilk olarak sunucu sıfatıyla tanınmıştır. Show TV ve Star TV gibi kanallarda çeşitli programlar sunarak ekran macerasına başlayan Sinem Karel Gürtekin sonrasında ise dizilerde oyuncu olarak karşımıza çıkmıştır.

Sinem Karel Gürtekin Oynadığı Diziler

Sunuculuğun ardından oyuncu kimliği ile adından söz ettirmeyi başaran Sinem Karel Gürtekin ilk olarak Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı ve Gupse Özay, Hasibe Eren, Olgun Şimşek, İrem Sak gibi başarılı oyuncuların kadrosunda yer aldığı Yalan Dünya dizisinde konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkmıştır.

Daha sonra ise baş rolde Yağmur Tanrısevsin'in bulunduğu Mayıs Kraliçesi projesinde rol alan Sinem Karel Gürtekin, her geçen gün oyunculuk anlamında kendini daha fazla geliştirerek farklı yapımlar ile izleyicilerin karşısına çıkmaya devam etmiştir.

Kanatsız Kuşlar Emel Rolü

Sinem Karel Gürtekin 2017 yazında ATV ekranında yayın hayatına başlayan Kanatsız Kuşlar dizisi oyuncuları arasına katılmış ve Emel rolü ile ekrana gelmiştir.

Sinem Karel Gürtekin oyunculuk kariyerinde ilk kez Kanatsız Kuşlar dizisi sayesinde baş rollerden birini canlandırma fırsatı yakalamıştır. Kanatsız Kuşlar dizisi oyuncuları arasında Ümit Kantarcılar, Deniz Bolışık, Gizem Güneş, Melis Tüzüngüç gibi isimler de yer almıştır.

Sinem Karel Gürtekin Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Servet Pandur
Servet Pandur
Oyuncu
Kübra Süzgün Kaç Yaşında?
Kübra Süzgün
Oyuncu
Derya Şensoy Kimdir?
Derya Şensoy
Oyuncu
Yağmur Tanrısevsin (Geniş Aile Yapıştır Çağla) Kİmdir
Yağmur Tanrısevsin
Oyuncu
Ümit Kantarcılar Kimdir?
Ümit Kantarcılar
Oyuncu
Emir Özden Kimdir?
Emir Özden
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.