Feyza Aktan Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.02.2019 22:30

Feyza Aktan Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Feyza Aktan
Yaşı
:
25 ( 1992 doğumlu )
Nereli
:
Antalya
Saç Rengi
:
Kahverengi
Göz Rengi
:
Kahverengi
Sevgilisi
:
Özcan Deniz

Feyza Aktan Kimdir ?

Adını şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz ile yaşadığı beraberlikle duyuran ve Özcan Deniz'den 20 yaş küçük olmasıyla dikkat çeken Feyza Aktan kimdir?

Feyza Aktan, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, şarkıcı Özcan Deniz ile aşk yaşadığı haberleri nedeniyle magazin gündeminde sıkça yer alan bir isim olmuştur.

Özcan Deniz'den 20 yaş küçük olması da Feyza Aktan hakkında dikkat çeken bir başka konudur. Ancak Feyza Aktan ile Özcan Deniz arasındaki yaş farkı çiftin arasındaki ilişkiye engel olmamış olacak ki, çiftin son bir yıldır devam eden mutlu bir birliktelikleri vardır. 

Feyza Aktan Hamile mi?

Feyza Aktan ve Özcan Deniz'in ilişkileri basına yansıdıktan sonra, çiftin yakın zamanda evlenecekleri iddiaları da gündeme gelmiştir. 

Özellikle Özcan Deniz'in sosyal medyada yaptığı " baba olmak istiyorum " açıklaması da hemen akıllara Feyza Aktan'ın hamile mi olduğu sorularını getirmiştir. 

Özcan Deniz ile Feyza Aktan Evleniyor mu?

Feyza Aktan, kendisinden 20 yaş büyük olan ünlü şarkıcı Özcan Deniz ile evlenecek iddiaları ile magazin gündeminde yer almıştır.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan çiftinin, 1 yıldır süren beraberliklerini 2017 yılının Kasım ayında, Paris'te evliliğe taşıyacakları da gündemde yer alan haberlerden biridir.

 

Feyza Aktan Hakkında

  • 2016 yılından beri Özcan Deniz ile birliktedir.
  • Feyza Aktan, adını Özcan Deniz'le yaşadığı aşk sebebiyle duyurmuştur.
  • Feyza Aktan 1992 doğumludur, Özcan Deniz'den 20 yaş küçüktür.
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)