İlgini çekebilir

Aksel Aktaş kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 24.03.2017 16:14
Duygu Boztepe

Duygu Boztepe Kimdir ?

Duygu Boztepe Biyografisi

Oyuncu Duygu Boztepe 1983 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir'li olan Duygu Boztepe 35,5 Akademi'de oyunculuk eğitimi almıştır.

Kariyerine mankenlik yaparak başlayan Duygu Boztepe, çeşitli markaların defilelerinde ve çekimlerinde model olarak görev almıştır. Daha sonra ilk olarak reklam filmleri ile başlayan oyunculuk macerasını ekranların sevilen dizileriyle devam ettirmiştir.

Duygu Boztepe eski manken ve oyuncu Sertaç Boztepe ile evlenmiş bu evlilikten Duru adında bir kızı dünyaya gelmiştir. Duygu Boztepe eşi Sertaç Boztepe'yi 2015 yılında kanserden kaybetmiştir.

Zengin Kız Fakir Oğlan Dizisi ile Dikkat Çekti

Duygu Boztepe TRT ekranlarında yayınlanmış olan ve baş rollerde Ufuk Özkan, Ecem Özkaya gibi oyuncuların bulunduğu Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde rol almıştır ve bu dizi ile dikkat çekmiştir.

Duygu Boztepe Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Nazlı karakterini canlandırmıştır.

Bir Deniz Hikayesi Dizisinde Rol Aldı

Duygu Boztepe Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinden sonra Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Bir Deniz Hikayesi dizisi ile oyunculuk serüvenine devam etmiştir. Begüm Birgören, Emre Kızılırmak ve Emir Berke Zincidi gibi isimlerin rol aldığı Bir Deniz Hikayesi dizisinde rol alan Duygu Boztepe, bu dizide de Sude rolünü canlandırmıştır.

Hayatımın Aşkı Dizisi ile Yükselişe Geçti

Duygu Boztepe son olarak Hayatımın Aşkı dizisinde rol almış ve bu dizi ile kariyerinde yükselişe geçmiştir. Hande Doğandemir, Serkan Çayoğlu, Berk Hakman gibi genç oyuncuların yanı sıra Zafer Algöz ve Zeynep Eronat gibi usta oyuncuların da kadrosunda yer aldığı Hayatımın Aşkı dizisinde rol alan Duygu Boztepe, bu dizide de Nilüfer karakterine hayat vermiştir.

Duygu Boztepe Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Ayşegül İşsever Kimdir?
Ayşegül İşsever
Oyuncu
Berk Hakman Kimdir?
Berk Hakman
Oyuncu
Pınar Karaman Kimdir?
Pınar Karaman
Oyuncu
Seda Türkmen Kimdir?
Seda Türkmen
Oyuncu
Hande Doğandemir Kimdir?
Hande Doğandemir
Oyuncu
Yonca Evcimik Kimdir?
Yonca Evcimik
Oyuncu Sanatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir