Setenay Cankat Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 04.01.2020 13:46

Setenay Cankat Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Setenay Öztürk
Meslek
:
Sunucu
Doğum Tarihi
:
31/05/1988
Doğum Yeri
:
İzmir
Göz Rengi
:
Koyu Kahverengi
Saç Rengi
:
Koyu Kahverengi
Boyu
:
1.73 cm
Kilosu
:
61 kilo

Setenay Cankat Kimdir ?

Setenay Cankat, 31 Mayıs 1988 tarihinde İzmir'de doğdu. Güzel sunucu Setenay Cankat kimdir? Kaç yaşında? Hangi takımlı? Kiminle evli? İnstagram adresi ve daha fazlası...

Genç başarılı sunucu, doğduğu il olan İzmir'de ilk okul ve orta okul eğitimini tamamlamıştır. İstanbul'a ailesi ile birlikte taşınan Setenay Cankat, Göztepe'de bulunan İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesinden ve sonrasında İstanbul'da bulunan Beykent Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Muhabir olarak kariyerine ilk adımını ATV kanalında atmıştır. 35 Buçuk Sanat Evi ile Sahne Sanatları Ve Oyunculuğu Bölümünde eğitim almıştır. Güzel sunucu 30 yaşında ve ikizler burcudur.

Yılın En iyi Spor Spikeri

2017 yılında 6.sı düzenlenen Dijital Dünyanın Enleri adlı ödül töreninde ''Yılın en iyi spor spikeri'' ödülünü almıştır. 2011 yılında A Haber kanalında muhabir olarak görev yapmış ve 5 yıllık kariyeri sonrası A Spor kanalında sunuculuk yapmaktadır. Sabah Sporu ve Akşam Sporu programlarını sunmaktadır. Kimin kızı olduğu bilinmemektedir. Ancak babası Çerkez kökenli, annesi ise Selanik göçmenidir.

Setenay Cankat'ın tuttuğu takım merak ediliyor. Kendisine sorulan ''Hangi takımlısınız?'' sorusuna söyleme taraftarı olmadığını, ancak Beşiktaş'a karşı sempatisi olduğunu söylemiştir.

Fiziksel özellikleri

Saç rengi koyu kahve rengi, göz rengi koyu kahve rengidir. Boyu 1.72 cm ve kilosu 56'dir.

Setenay Cankat evli mi? Sevgilisi kimdir? Ayrıldı mı? Eşi kimdir?

Güzel sunucu Setenay Cankat, özel hayatının gizli tutulmasını istediği için hakkında bir paylaşım yapılmayacaktır.

Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)