İlgini çekebilir

Damla Colbay kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 07.02.2020 23:55
Serdar Sarıdağ

Serdar Sarıdağ Kimdir ?

Serdar Sarıdağ Biyografisi

Serdar Sarıdağ kimdir? A Spor kanalında Mustafa Göksu'nun yönetiminde Son Sayfa programında ekranlara gelen Serdar Sarıdağ'ın detaylı biyografisi bu yazımızda yer almaktadır. Hakkında en çok merak edilen Serdar Sarıdağ kimdir ve nerelidir? Serdar Sarıdağ kaç yaşında? Serdar Sarıdağ hangi takımlı? Serdar Sarıdağ'ın boyu ve kilosu kaç? İşte biyografisi ve kariyeri

Serdar Sarıdağ, 6 Şubat 1977 tarihinde Muş iline bağlı Varto ilçesinde dünyaya geldi. Milliyet Gazetesinde spor yazarı olarak yer almakta, aynı zamanda A Spor kanalında spor yorumcusu olarak çalışmaktadır. Bu işlerinin yanında yazar olan Serdar Sarıdağ'ın Islak İmza isimli bir kitabı bulunmaktadır. 

Fanatik bir Beşiktaş taraftarı olan Serdar Sarıdağ, medya kariyerinde daha önce Beşiktaş muhabiri olarak görev yapmıştır. Serdar Sarıdağ ile ilgili Beşiktaş taraftarlarının bazıları, güvenirliği düşük haberler öne sürdüğünü söylemektedir. 

Serdar Sarıdağ ile ilgili bir çok kişi yalan haberler yazdığını, Beşiktaş taraftarı olmasına rağmen Beşiktaş'a zarar vermek istediği gibi yorumlarda bulunmuşlardır. Nerede eğitim aldığı, eşinin kim olduğu hakkında detaylı bilgiye ulaşılamamıştır.

Serdar Sarıdağ, 173 m boyunda ve 81 kilo ağırlığındadır. Burcu ise Kova burcudur.

 

Benzer Biyografiler

Zeki Uzundurukan Kimdir?
Zeki Uzundurukan
Spor Yorumcusu Yazar
Ceyda Dönmez
Sunucu
Serdar Kelleci
Spor Yorumcusu
Setenay Cankat Kimdir?
Setenay Cankat
Sunucu
Haldun Domaç Kimdir?
Haldun Domaç
Genel
Cüneyt Şen
Sunucu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir