İlgini çekebilir

Bahadır Vatanoğlu kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 24.06.2017 10:16

Ceyhun Mengiroğlu Foto Galeri

Ceyhun Mengiroğlu (Rüya Dizisi Bulut) Kimdir?
Ceyhun Mengiroğlu (Rüya Dizisi Bulut) Kimdir?

Oyuncudur.

Çoğu kişinin merak ettiği Ceyhun Mengiroğlu kimdir? 5 Aralık 1986 tarihinde İstanbul Şişli’de doğan başarılı oyuncu burada eğitimini almaya başlamıştır. İlköğrenimini, orta ve lise öğrenimini de burada almıştır. Bunun yanı sıra Turizm ve Otelcilik eğitimini de burada almıştır. Babasının dünya mutfağını ülkemize getiren şeflerden bir tanesi ve aynı zamanda Ceyhun Mengiroğlu’nun idolü olduğundan dolayı ilk zamanlarda onu örnek almıştır. Babasının izinden gitmek isteyen Ceyhun bir süre otel işletmeciliği de yapmıştır. Daha sonrasında küçüklükten beri ilgi duyduğu oyunculuk ve modelliğe de yönelen genç burada tanıtımlarda, defilelerde görev almaya başlamıştır. Defilelerde ve tanıtımlarda görev almaya başlayan genç modele şöhretin kapıları da yavaş yavaş açılmıştır. Dolayısıyla bazı kliplerde de rol alma şansı elde etmiştir. Dizi oyunculuğu daha Ceyhun Mengiroğlu için çok erken olmasına rağmen başarılı oyunculuğu ve fiziği ile artık isminden söz ettirmeye başlamıştır. Televizyon karşısındaki izleyici tarafından da taktir edilmeye başlamıştır.

Turizm ve Otelcilik bölümünü okurken kendisinin bu bölümde başarılı olamayacağını düşünerek daha farklı bir mesleği tercih etmesi ile oyunculuk hayatına ilk adımları atmıştır. Küçük yaşlardan itibaren spora meraklı olması ve yapmasından ötürü, fiziğinin de son derecede uygun olması onu mankenliğe yöneltmiştir. İlk olarak Dubai’ye giderek burada podyumlarda manken olarak rol almaya başlamıştır. Ünlü mankenin giyim tarzı ise genellikle motorcu kıyafetleri ile botlar olurken V yaka tişörtleri de çok sevmektedir. Diesel ve Dior gibi markaları da çok fazla tercih etmektedir. Ceyhun Mengiroğlu tarzı ve fiziği ile dikkat çeken birisi olmaktadır. Çok fazla dışarı çıkmayan fakat yakın çevresi ile eğlenmeyi seven modelin hobileri ise gelişim kitaplarını takip etmek, oyun oynamak olmaktadır.

Ceyhun Mengiroğlu Dizileri

Başarılı manken genellikle podyumlarda yer almaktadır. Fakat dizi projelerinde de görev almaya başlamıştır. İlk ve tek dizi kariyeri ise Adı Mutluluk isimli dizide olmaktadır. Dizi oyunculuğunda henüz ilk tecrübesi olan genç oyuncunu sonrasında ise kliplerde yer almıştır. Bütün bunların yanı sıra modellik yapmaya da devam etmektedir. 

Paramparça dizisinde de rol alan Ceyhun Mengiroğlu bu proje ile birlikte oyunculuk kariyerinde hızlı bir yükseliş yakalamıştır. 

Rüya Dizisi Bulut Rolü

2017 yaz dizilerinden biri olan Rüya dizisi ile ekrana gelen Ceyhun Mengiroğlu, baş rolü Hazal Filiz Küçükköse ile paylaştığı Rüya adlı dizide Bulut rolünü canlandırmıştır. 

Ceyhun Mengiroğlu Kişisel Bilgiler

Yer Aldığı Projeler

  • Rüya
  • Paramparça
  • Adı Mutluluk

Benzer Biyografi Yazıları

Nursel Köse Kimdir?
Nursel Köse
Oyuncu
Aslıhan Kapanşahin Kimdir?
Aslıhan Kapanşahin
Oyuncu
Özge Sezince Kimdir?
Özge Sezince
Oyuncu
Ebru Özkan Kimdir?
Ebru Özkan
Oyuncu
Goncagül Sunar Kimdir?
Goncagül Sunar
Oyuncu
Ceyhun Mengiroğlu Kimdir?
Ceyhun Mengiroğlu
Oyuncu

Paramparça, Rüya, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.