İlgini çekebilir

Ahmet Özaslan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 02.02.2018 17:09
Berna Üçkaleler

Berna Üçkaleler Kimdir ?

Berna Üçkaleler Biyografisi

Berna Üçkaleler 1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Celal Bayar Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olan Berna Üçkaleler, oyunculuğa olan merakı nedeniyle 3 Mota Oyunculuk Akademisi ve Craft Oyunculuk Atölyesinde aldığı eğitimlerin ardından kariyerini bu yönde şekillendirmiştir.

Kaçak Gelinler Dizisinde Rol Aldı

Henüz baş rol tecrübesi bulunmayan Berna Üçkaleler, Furkan Andıç, Selin Şekerci, Açelya Topaloğlu gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı Kaçak Gelinler adlı dizi ile dikkat çekmiştir.

Kardeş Payı ve Paramparça gibi dizilerde de rol alan Berna Üçkaleler, sinema filmlerinde de boy göstermiş, Recep İvedik 4 filminde oynamıştır.

Adını Sen Koy Dizisi Leyla Rolü

Adını Sen Koy Dizi Oyuncuları

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy'da rol alan Berna Üçkaleler, Adını Sen Koy dizisinde Leyla rolü ile ekran karşısına çıkmıştır.

Berna Üçkaleler ile birlikte Hazal Subaşı, Erkan Meriç, Aykut İğdeli gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda yer aldığı Adını Sen Koy dizisi TRT ekranlarının sevilen yapımlarından biridir.

Üçkaleler Hıçkırık Dizisi İle Yeniden Ekranlarda Olacak

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle izlenen ''Hıçkırık'' dizisinde Kenan (Barış Arda Hacıoğlu)'ın kız kardeşi ''Melek'' karakterini canlandıracak.

 

Berna Üçkaleler Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Yaprak Durmaz
Yaprak Durmaz
Oyuncu
Simay Barlas (Hayat Bazen Tatlıdır Gözde)
Simay Barlas
Oyuncu
Ayta Sözeri Kimdir?
Ayta Sözeri
Müzisyen
Cemal Hünal Kimdir?
Cemal Hünal
Oyuncu
Elvin Aydoğdu Kimdir?
Elvin Aydoğdu
Oyuncu
Gökhan Çelik Kimdir?
Gökhan Çelik
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.