Cem Sünbül Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.08.2017 11:45

Cem Sünbül Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Cem Sünbül
Yaşı
:
42 (1975 doğumlu)
Meslek
:
Sunucu
Göz Rengi
:
Kahverengi
Eğitim
:
Lisans

Cem Sünbül Kimdir ?

Teknoloji programları ile tanıdığımız ve 2017 yılında evlatlık olduğu gerekçesiyle gerçek ailesini aramak için ekrana çıkan sunucu Cem Sünbül Kimdir?

Cem Sünbül 1975 yılında dünyaya gelmiştir. Kariyerine 2007 yılında başladığını ve ilk olarak bir teknoloji dergisinde muhabir olarak uzun yıllar çalıştığını belirten sunucu Cem Sünbül, sonrasında bir dönemin sevilen teknoloji programı Silikon Vadisi ile ekran karşısına çıkmış ve bu programda ürün tanıtımları yapmıştır.

Uzun yıllar teknoloji ile iç içe kariyerini devam ettiren Cem Sünbül, günümüzde ise Habertürk TV kanalında ekrana gelen Teknolojik programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Cem Sünbül'ün Gerçek Ailesi Kim?

Cem Sünbül'ün son dönemde gündemde yer almasının nedeni ise evlatlık olduğu ve gerçek ailesini bulmak istemesi gerekçesi ile TV8 kanalında yayınlanan Yaşamdan Hikayeler adlı programa çıkmasıdır.

1975 yılında dünyaya gelen ve 28 yaşında iken evlatlık olduğunu öğrenen Cem Sünbül, kendi annesinin Cem Sünbül'ü ölü bildiğini açıkladı. Üvey teyzesi tarafından çocukları olmayan bir aileye evlatlık verildiğini belirten Cem Sünbül, uzun yıllar gerçek ailesinin kim olduğunu öğrenmeye çalışmış fakat kendisini evlatlık alan aileyi üzmemek için asıl arama çabalarına onlar hayatlarını kaybettikten sonra başlamış.

Yer Aldığı Projeler

  • Teknolojik
  • Silikon Vadisi
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)