İlgini çekebilir

Ela Yörüklü kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.08.2017 11:45
Cem Sünbül Kimdir?

Cem Sünbül Kimdir ?

Cem Sünbül Biyografisi

Teknoloji programları ile tanıdığımız ve 2017 yılında evlatlık olduğu gerekçesiyle gerçek ailesini aramak için ekrana çıkan sunucu Cem Sünbül Kimdir?

Cem Sünbül 1975 yılında dünyaya gelmiştir. Kariyerine 2007 yılında başladığını ve ilk olarak bir teknoloji dergisinde muhabir olarak uzun yıllar çalıştığını belirten sunucu Cem Sünbül, sonrasında bir dönemin sevilen teknoloji programı Silikon Vadisi ile ekran karşısına çıkmış ve bu programda ürün tanıtımları yapmıştır.

Uzun yıllar teknoloji ile iç içe kariyerini devam ettiren Cem Sünbül, günümüzde ise Habertürk TV kanalında ekrana gelen Teknolojik programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Cem Sünbül'ün Gerçek Ailesi Kim?

Cem Sünbül'ün son dönemde gündemde yer almasının nedeni ise evlatlık olduğu ve gerçek ailesini bulmak istemesi gerekçesi ile TV8 kanalında yayınlanan Yaşamdan Hikayeler adlı programa çıkmasıdır.

1975 yılında dünyaya gelen ve 28 yaşında iken evlatlık olduğunu öğrenen Cem Sünbül, kendi annesinin Cem Sünbül'ü ölü bildiğini açıkladı. Üvey teyzesi tarafından çocukları olmayan bir aileye evlatlık verildiğini belirten Cem Sünbül, uzun yıllar gerçek ailesinin kim olduğunu öğrenmeye çalışmış fakat kendisini evlatlık alan aileyi üzmemek için asıl arama çabalarına onlar hayatlarını kaybettikten sonra başlamış.

Cem Sünbül Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • Teknolojik
  • Silikon Vadisi

Benzer Biyografiler

Nevşin Mengü
Nevşin Mengü
Sunucu
Yağmur Karabal Kimdir?
Yağmur Karabal
Sunucu
Hakan Hepcan Kimdir?
Hakan Hepcan
Sunucu
Kübra Par Kimdir?
Kübra Par
Sunucu
Selim Yuhay
Selim Yuhay
Sunucu
İnci Ertuğrul
İnci Ertuğrul
Sunucu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.