Cansu Melis Karakuş Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 04.10.2018 19:11

Cansu Melis Karakuş Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Cansu Melis Karakuş
Yaşı
:
26 (1991 doğumlu)
Boyu
:
1.85 cm
Kilo
:
55 kg
Göz Rengi
:
Kahverengi
Saç Rengi
:
Kahverengi
Eğitim
:
Yeditepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü
Meslek
:
Model ve Oyuncu
Sevgilisi
:
Hakan Sabancı
Memleket
:
Konya

Cansu Melis Karakuş Kimdir ?

1991 yılında dünyaya gelen Cansu Melis Karakuş aslen Konya'lıdır. Babası Konya'lı olan Cansu Melis Karakuş'un annesi de Suriye kökenlidir. Annesi ve babası Cansu Melis Karakuş 16 yaşlarında iken ayrıldıkları için Cansu Melis Karakuş da annesi ve kardeşi ile birlikte yaşamaya devam etmiştir.

Best Model Seçildi

Cansu Melis Karakuş üniversite eğitimini tamamlamak için Yeditepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'ne girmiştir. Ancak çevresinden sürekli modellik yapması gerektiği yönünde duyumlar alan Cansu Melis Karakuş, son olarak ünlü modacı Kemal Doğulu ile Fotoğrafçı Nihat Odabaşı'nın yönlendirmesi ile 2014 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasına son dakikada katılma kararı almıştır. 

1.85 cm olan boyu ve düzgün fiziği ile dikkat çeken Cansu Melis Karakuş, katıldığı yarışmada Türkiye'nin En İyi Modeli seçilmiştir. Best Model of Turkey yarışmasından sonra yıldızı daha çok parlamaya başlayan Cansu Melis Karakuş çok sayıda fotoğraf çekimi ve defile boy göstermiştir. 

Fi Dizisinde Oynadı

Modelliğin yanı sıra oyunculuk kariyerine de yavaş yavaş adım atan Cansu Melis Karakuş, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Büşra Develi, Mehmet Günsür, Özge Özpirinçci gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı ve Türkiye'nin ilk online dizisi olan Fi Dizisinde de rol almıştır. 

Dizide Ozan Güven ile birlikte cesur sahneleri olan Cansu Melis Karakuş'un adı Ozan Güven'in yakın dostu komedyen Cem Yılmaz ile anılsa da aslında iş adamı Hakan Sabancı ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştır.

Atv kanalında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinde Meltem karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Yer Aldığı Projeler

  • Fi
  • Best Model of Turkey - 2014
Benzer Biyografi Yazıları
, , ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Cansu Melis Karakuş için 1 Yorum

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)