İlgini çekebilir

Ali Kemal kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 04.10.2017 14:05
İrem Sultan Cengiz Kimdir?

İrem Sultan Cengiz Kimdir ?

İrem Sultan Cengiz Biyografisi

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonunda Selda rolü ile izlediğimiz güzel oyuncu İrem Sultan Cengiz Kimdir?

İrem Sultan Cengiz 3 Eylül 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Mardin'li olan İrem Sultan Cengiz, eğitimini İstanbul'da tamamlamış ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 

Üniversiteden mezun olduktan sonra ekranlarda yer alan güzel oyuncu İrem Sultan Cengiz, popüler dizilerde yan rollerde ekrana gelmeye başlamıştır. 

İrem Sultan Cengiz Dizileri

İrem Sultan Cengiz 2009 yılında rol aldığı Aşk Bir Hayal dizisi ile ekranlara merhaba demiştir. İrem Sultan Cengiz'in oynadığı diziler arasında Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar ve Fox TV'de yayınlanmış ancak ekran ömrü kısa süren Şehrin Melekleri dizileri de bulunmaktadır. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Selda Rolü

Güzel oyuncu İrem Sultan Cengiz, ATV ekranının fenomen haline gelen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonunda Selda rolü ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Oldukça popüler bir dizide bir o kadar da başarılı oyuncularla çalışma imkanı bulan İrem Sultan Cengiz, bu dizi ile oyunculuk kariyerinde hızlı bir yükselişe geçmiştir. 

İrem Sultan Cengiz İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/iremscengiz/

İrem Sultan Cengiz Foto Galeri

Rol Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Ufuk Tevge
Oyuncu
Sevil Akı Saner Kimdir?
Sevil Akı Saner
Oyuncu
Sevcan Yaşar Kimdir?
Sevcan Yaşar
Oyuncu
Müjde Uzman (Kiralık Aşk Seda Berensel) Kimdir?
Müjde Uzman
Oyuncu
İncinur Daşdemir Kimdir?
İncinur Daşdemir
Oyuncu
Oktay Kaynarca Kimdir?
Oktay Kaynarca
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.