İlgini çekebilir

Semra Karabaş kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 22.05.2017 10:04
Beran Soysal

Beran Soysal Kimdir ?

Beran Soysal Biyografisi

Oyuncu Beran Soysal 3 Nisan 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra kariyerine bu alanda şekil veren Beran Soysal sinema filmlerinde rol almış ödüllü bir oyuncudur.

İlk Projesi; Ağır Roman Yeni Dünya

Beran Soysal'ın ekranlara adım attığı ilk projesi Begüm Birgören'in de kadrosunda bulunduğu Ağır Roman Yeni Dünya isimli dizi olmuştur.

Sinemanın sevilen yapımlarından biri olan Ağır Roman filminin uyarlaması olan Ağır Roman Yeni Dünya dizisinde rol alan Beran Soysal bu yapım ile ekranlarda dikkat çekmiştir. 

Yolculuk Filmi ile Ödül Aldı

Oyuncu Beran Soysal sinemada da başarılı bir performans göstererek rol aldığı 2016 yapımı olan Yolculuk isimli sinema filmi ile En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

Genç yaşına rağmen sinemada başarılı bir oyunculuk sergileyen Beran Soysal Yolculuk filminin yarıştığı Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

İçerde Dizisinde Rol Alıyor

İçerde Dizisi Oyuncular

Beran Soysal'ın güncel projesi ise Show TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlanmaya başladığı andan itibaren kısa sürede fenomen bir dizi haline gelen İçerde dizisi olmuştur. 

Aras Bulut İğnemli, Bensu Soral, Çağatay Ulusoy gibi genç oyuncuların yanı sıra usta oyuncu Çetin Tekindor'un da kadrosunda bulunduğu İçerde dizisinde, Beran Soysal Gökhan karakteri ile ekranlara gelmektedir. 

Beran Soysal Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

  • İçerde
  • Yolculuk
  • Ağır Roman Yeni Dünya

Benzer Biyografiler

Gözde Kansu
Oyuncu
Çağatay Ulusoy Kimdir?
Çağatay Ulusoy
Oyuncu
Kübra Süzgün Kaç Yaşında?
Kübra Süzgün
Oyuncu
Barış Kıralioğlu Nereli?
Barış Kıralioğlu
Oyuncu
Yıldıray Şahinler (İçerde Dizisi Alyanak)
Yıldıray Şahinler
Oyuncu
Uğur Yıldıran Resimleri
Uğur Yıldıran
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.