İlgini çekebilir

Mehmet Salih Tatlıcı kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.03.2017 14:27
Osman Gökçek Kimdir?

Osman Gökçek Kimdir ?

Osman Gökçek Biyografisi

Osman Gökçek, 12 Ekim 1983 tarihinde Ankara şehrinde dünyaya gelmiştir. Babası, yıllardır Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürütmekte olan Melih Gökçek’tir. Küçük yaşlarından itibaren eğitim konusunda kendisini ciddi anlamda geliştirme yoluna giden Gökçek, hedefleri doğrultusunda bir öğrenim görerek bu anlamda da kendisini ileri taşıma yoluna da gitmiştir diyebiliriz.

Başkent Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü mezunu olarak eğitim hayatını noktalayan Osman Gökçek, babasından aldığı destek ile birlikte zaman içerisinde çeşitli girişimler içerisinde yer almış ve iş adamı olmayı başarmıştır. Aynı zamanda siyasi alanda yaptığı değişimler ile birlikte insanlar için yine farklı bir kişilik olmuş ve internet üzerinde ciddi anlamda aranmaya sahip olmuştur.

ÇEŞİTLİ DERNEK GİRİŞİMLERİNDE BULUNMUŞTUR

Zaman içerisinde iş hayatında da girişimler yapan ve bununla birlikte Keçiören Gençlik Derneği Başkanlığı görevine 2003 yılı itibari ile seçilerek genç bir iş adamı olarak atılımlarına başlayan Gökçek, bu derneğin kısa zaman içerisinde yaygın hale gelmesi yolunda çok ciddi anlamda etken rol üstlenmeyi de başarmıştır.

Zaman içerisinde 15 ayrı gençlik derneğini bir araya getirerek yeni bir çatı kurma amacı içerisinde olan Osman Gökçek, zaman içerisinde Başkent Gençlik Federasyonu girişimlerini tamamlamış ve kuruluşu yolunda en etken isimlerden birisi olarak yine adından ciddi anlamda söz ettirmeyi de başarmıştır.

BEYAZ TV KANALINI SATIN ALMIŞTIR

Zaman içerisinde iş hayatı içerisindeki girişimlerini çok ciddi anlamda arttıran ve bu anlamda kendi yaşıtlarına nazaran çok daha ciddi şekilde hareket ederek emin adımlar atma yoluna giden Gökçek, günümüzün en sevilen televizyon kanallarından birisi olarak dikkat çeken Beyaz TV yapılanmasını satın almış ve zaman içerisinde çok ciddi anlamda geliştirme yoluna gitmiştir.

İlk olarak 2010 yılında kanala giren ve Genel Yayın Yönetmeni görevini yürüten Osman Gökçek, zaman içerisinde yaptığı girişim ile birlikte kanalı satın almıştır.

ZAMAN İÇERİSİNDE SİYASİ ALANDA DA KENDİSİNİ GÖSTERMİŞTİR

Osman Gökçek, 15 Temmuz darbe girişimi itibari ile en çok ön plana çıkan isimlerden birisi olmuş ver Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çağrısına en hızlı yanıt vererek sokağa çıkan isimlerden birisi olmuştur. Ankara halkının da zaman içerisinde sokağa dökülerek bu girişime engel olmasında da yine öncü isimlerden birisi olarak kısa zaman içerisinde fark yaratmıştır.

Günümüzde sahibi olduğu Beyaz TV kanalında çeşitli siyasi programlara yorumcu olarak da katılan Osman Gökçek, zamana bağlı olarak siyasi bir atılım içerisine girme hedefindedir.

Osman Gökçek Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Can Ateş
Can Ateş
İş Adamı
Avram Habib Kimdir?
Avram Habib
İş Adamı
Burak Erdoğan
Burak Erdoğan
İş Adamı
Ali Koç
Ali Koç
İş Adamı
Bedri Güntay Vikipedi
Bedri Güntay
İş Adamı
Sadettin Saran
Sadettin Saran
İş Adamı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir