İlgini çekebilir

Begüm Akkaya kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 24.07.2019 13:01

Başak Karahan Foto Galeri

Başak Karahan'ın Boyu Kaç? - Kimdir.TV Biyografinin Adresi

Başak Karahan’ın Boyu Kaç? – Kimdir.TV Biyografinin Adresi

Başak Karahan’ın Boyu 1.67 metredir.

Başak Karahan kimdir? YouTube kanalında 10 milyonun üzerinden abonesi bulunan Enes Batur'un eski sevgilisi olan Başak Karahan kaç yaşında? Nereli? Boyu, kilosu kaç? Burcu ne? Yeni sevgilisi kimdir? Sevgilisi var mı? İşte doğum tarihi, babası, kardeşi ve ailesi ile detaylı biyografisi!

Başak Karahan, 3 Ağustos 1998 tarihinde Antalya'da doğdu. Lise mezunu olan Karahan Üniversite okumamaktadır.  Bir erkek birde kız kardeşi olan Başak Karahan'ın erkek kardeşinin adı Ramazan, kız kardeşinin adı ise Azra'dır. Kardeşleri ile olan resmini sizler için aşağıya ekledik.

Başak Karahan kardeşleri ile çok sık olmasa da ara ara videolar çekmektedir. Üç kardeşin hepsi neşeli bir karaktere sahiptir.

Başak Karahan'ın Yeni Sevgilisi Kimdir? Sevgilisi Var Mı?

YouTube kanalları arasında Türkiye'de en çok abonesi bulunan Enes Batur ile 3 yıl kadar sevgili olan Başak Karahan artık Enes Batur ile sevgili değil. En çok merak edilen ise Enes Batur ve Başak Karahan neden ayrıldı? sorusu olmuştur. Nedeni aralarında yaşadıkları sorunlar ve bazı anlaşmazlıklar olarak bilinmektedir. Her ne kadar gündeme bunları söylemiş olsalar da aralarında yaşadıklarını kendileri daha iyi bilir. Bu konuyu fazla irdelemeden merak edilen diğer soruların yanıtlarına geçelim.

Zamanında Enes Batur ile aynı lisede okuyan ve orada tanışan Başak Karahan, aslında Batur ile sosyal medyaya adım atmıştır. İlk başlarda Enes ile birlikte videolarda yer almış ve bir çok eğlenceli anları kayıt altına alarak izleyicilere sunmuşlardır. Enes ile ayrıldıktan sonra 5 Ocak 2017 tarihinde açtığı YouTube kanalına odaklanmış ve kendi videolarını çekmeye başlamıştır. YouTube'da yaklaşık 2 milyon abonesi bulunan Başak Karahan'ın İnstagram sayfasını ise 1,6 milyon kişi takip etmektedir.

Hayal Mi Gerçek Mi? Filminde Oynadı

Enes Batur'un Hayal Mi Gerçek Mi? adlı ilk sinema filminde oynadı. Filmde Fatih Yasin, Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Yusuf Aktaş (Reynmen), Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy, Uras Benlioğlu gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmde sahne aldı. Filmin ikinci serisi olan ''Enes Batur Gerçek Kahraman'' filminde oyuncu kadrosuna dahil olmamıştır. Sebebi ise yukarıda belirttiğimiz gibi ayrılmış olmalarıdır.

Oyuncu olmayı çok isteyen Karahan'ın Antalya'dan İstanbul'a gelme sebepleri arasında en büyük paya sahip olan Antalya'da oldukça fazla oyunculuk dersi veren yerlerin olmamasıdır. İstanbul'da oyunculuk dersleri almaya devam etmektedir.

Boyu, Kilosu Kaç? Burcu Nedir?

Başak Karahan'ın boyu 1.67 metre ve kilosu ise 57'dir. 3 Ağustos 1998 tarihinde doğan Başak, Aslan burcudur.

 

 

 

 

Başak Karahan Kişisel Bilgiler


ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir