İlgini çekebilir

Dilara Rabia Yaşar kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 30.11.2018 20:10
Uras Benlioğlu Kimdir?

Uras Benlioğlu Kimdir ?

Uras Benlioğlu Biyografisi

Youtuber Uras Benlioğlu kimdir? Uras Benlioğlu, 16.02.1082 tarihinde İzmir'in gözde ilçelerinden olan Göztepe'de doğdu. 15 yıl boyunca Ali Kırca'nın ekibinde yer alarak ATV  kanalında habercilik yapmıştır. Daha çok muhabirlik ve seslendirme yaparak ATV kanalı bünyesinde çalışmıştır. Uzun bir sürenin ardından You Tube üzerinden 2014 yılında ''Uras'la Pratik Bilgiler'' adlı kanalı açmıştır. Hayata dair pratik bilgiler verdiği ve bir yandan ilginç deneyler yaparak eğlendiğini söylemiştir. Amsterdam'dan çok özel bir dükkandan aldığı kumbarası ilk yayın zamanlarında yanında duruyordu. Arkasında ise Hary Poter tablosu vardı. Habercilik yaptığı sıralarda 2007 yılında ünlü bir ressamın dakikalar içerisinde çizdiği resmi almış ve arka planına koymuştur.

Hangi takımlı sorusuna ise Göztepe cevabını vermiştir. Fanatik bir tribün taraftarı olduğunu söylemiştir. Futbol izlemeyi çok sevmektedir, ancak futbol maçları sonrası yapılan yorumları sevmemektedir.  Kanalında yayınladığı bir çok videonun altında ise şu eklemeyi yapmıştır ''Kanalımda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler , " oha yok artık diyorum " diyeceğiniz deneyler , arkadaşlarınıza hadi sen de yap diye iddiaya girebileceğiniz oyunlar , basit oyuncaklar , kimyasal ve fiziksel deneyler , mutfak için püf noktaları , film dizi şarkı müzik kitap önerileri , kariyer tavsiyeleri , fail videoları bulabilirsiniz. Bu videoları çekerken yıllarca Atv , Show Tv gibi kanallarda en son ve en güncel haberleri sunan ve seslendiren biri olarak hem ciddi ama çoğunlukla eğlenceli, komik, fail ve mizah dolu bir anlatım kullanıyorum.''

Videolarının neden bu kadar çok izlendiği sorusu her 10 kişiden 1 tanesinde yer edinmekte. Bizce kullanmış olduğu başlıklar ve en önemlisi yaptığı deneyler. Merak uyandıran içerikleri ile her kitleden insanı videolarını izlemeye itebiliyor.

Uras Benlioğlu kaç yaşında? Kiminle evli? Eşi kimdir?

2.2 milyonun üzerinde abone sayısına ulaşan ve gün geçtikçe büyüyen bir kitlesi bulunan Uras Benlioğlu, Rana Benlioğlu ile evlidir. Ali adında bir erkek çocuğu vardır. 1982 tarihinde doğan youtuber, 36 yaşındadır. Kanalında yayınladığı ''Ben Kimim'' adlı bir videosunu sizinle paylaşmak istiyoruz;

 
Uras Benlioğlu'nun You Tube kanalına abone olmak için buraya, instagram hesabını takip etmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.
Uras Benlioğlu Foto Galeri

Rana Benlioğlu Kimdir?

  • Rana Benlioğlu,Uras Benlioğlu'nun eşidir.

Benzer Biyografiler

Su Sonia Herring
Genel Şarkıcı
Mira Önal
Fenomen
Melisa Beleli
Fenomen
Fester Abdü Kimdir? Deli Mi Ne?
Fester Abdü
Ünlü

1 Yorum

  1. Eben

    22 Haziran 2019 at 12:30

    Pıçini teki

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir