İlgini çekebilir

Meriç Aral kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 13.02.2019 14:15
Yusuf Aktaş Kimdir?
indirim7.com

Yusuf Aktaş Kimdir ?

Yusuf Aktaş Biyografisi

1996 yılında İstanbul' da dünyaya geldi. Yusuf Aktaş gerçek ismi olsa da sosyal medya üzerinde fenomen olarak ''Reynmen'' adı ile tanınmaktadır. Yusuf Aktaş, şuanda YouTube üzerinde eğlenceli ve şarkı içerikli videolar yayınlamaktadır. Tabi Yusuf Aktaş'ın fenomen olmasında en büyük etken ''Scorp'' oldu. Türk gençler tarafından yazılımı yapılan ve geliştirilen ''Sosyal Ağ Uygulaması'' Scorp, kullanıcıların video şeklinde soru sorması yada konu açması ve ona diğer kullanıcıların cevaplar vermesi mantığında çalışmakta. 

Yusuf Aktaş, Scorp uygulaması üzerinde Reynmen kullanıcı adı ile videolar çekiyordu. Çektiği videolarla kısa sürede binlerce takipçiye ulaşrak kendisini bir anda genç kızlarında sevgilisi haline getirmeyi başarmıştır. Yakışıklı oluşu ve güldüren, doğal davranışlarıyla ilerleme kaydetmiştir.

Son 1 yıl içerisinde YouTube üzerinde ''Youtuber (Yayıncı) '' olarak yükledikleri videolarla para kazananlara mutlaka rastlamışsınızdır. Reynmende bu yayıncılar arasına katıldı diyebiliriz. 25 Ağustos 2017 tarihinde YouTube adresinde yayınladığı ''Reynmen ft. Lil Bege - #Biziz'' klibi 45 milyondan fazla görüntüleme almıştır.

Derdim Olsun klibi ile bomba etkisi yarattı!

Reynmen ( Yusuf Aktaş) YouTube kanalı üzerinde 25 Ocak 2019 tarihinde yayınladığı ''Derdim Olsun'' klibi ile Türkiye'de bir rekora imza attı. 103.664.712 milyon görüntüleme alan klibi her geçen gün izlenmeye devam ediyor. Yaptığı şarkı ile 1 milyona yakın abone kazandı.

 

Reynmen (Yusuf Aktaş) instagram sayfası ve youtube kanalı linkini aşağıda bulabilirsiniz:
İnstagram: @reynmen - 1.6 Milyon üzeri takipçi

Youtube:  Reynmen YouTube kanalı için tıklayınız!

 

 

Yusuf Aktaş Foto Galeri

Aktif Olduğu Platformlar

  • YouTube - Kendine ait kanal
  • İnstagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir