İlgini çekebilir

Fulya Şahin kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 07.04.2016 14:00

Bahar Şahin Foto Galeri

Bahar Şahin (O Hayat Benim Müge) Kimdir?
Bahar Şahin (O Hayat Benim Müge) Kimdir?

Bahar Şahin 1991 yılında Artvin'de doğmuştur. O Hayat Benim dizisi ile kariyerine ilk adımını atmıştır.  Show TV ekranlarında yayınlanacak olan ''Servet'' adlı yeni dizi ile ekranların karşısına geçecek olan başarılı ve güzel oyuncu daha önce yapımcı olan Arzu Eğmir ile bir akşam yemeği sırasında İstanbul'da tanışmasıyla FOX TV ekranlarında yayınlanan ''O Hayat Benim'' adlı dizide kendisine yer bulmuştur. 4 Sezon boyunca Müge karakterini başarı ile canlandıran oyuncu, Keremcem ve Ezgi Asaroğlu gibi isimlerle bir arada olmuştur. Aslen Artvinli olan Bahar Şahin, 1.65 boyunda ve 49 kilogram ağırlığındadır. 

O Hayat Benim adlı dizinin ardından oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Şahin, TRT 1 ekranlarında yayınlanan gençlik içerikli ''Lise Devriyesi'' adlı dizide Işıl karakterini canlandırmıştır. İsmail Ege Şaşmaz, Asana Tuğa, Mehmet Ozan Dolunay gibi isimlerin yer aldığı bu dizide aynı başarısını devam ettirmiştir. 2017 Yılında ise sinema filminde yer almayı başaran güzel oyuncu Bahar Şahin, Oha Diyorum adlı filmle bu adımını da atmıştır.

2018 yılında yeniden ekranlarda hayranlarıyla buluşacak olan güzel oyuncu, Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Servet adlı yeni dizide ''Ferah'' karakterini canlandıracak, bakalım başarılı olabilecek mi? 

Bahar Şahin (Ferah) , bütün yaşamını Çocuk Esirgeme Kurumunda geçirmiş olsa da hayata gülen gözlerle bakan, yüreği iyilikle dolu bir kızdır. Henüz bilmese de güçlü bir ailesi vardır ve hayalini bile kuramayacağı kadar büyük bir servetin sahibidir.

Bahar Şahin Kişisel Bilgiler

Bahar Şahin'in Boyu Kaç?Bahar Şahin 1.65 cm'dir.

Rol Aldığı Yerler

 • 2018 - Servet (Show TV Dizi)
 • 2017 - Oha Diyorum (Sinema Filmi)
 • 2017 - Lise Devriyesi
 • 2014 - O Hayat Benim

Benzer Biyografi Yazıları

Larissa Gacemer Kimdir?
Larissa Gacemer
Oyuncu
Görkem Gönülşen Kimdir?
Görkem Gönülşen
Oyuncu
Oya Başar Kimdir?
Oya Başar
Oyuncu
Ceyda Ateş Kimdir?
Ceyda Ateş
Oyuncu
Ozan Güler Kimdir?
Ozan Güler
Oyuncu
Ceren Moray Kimdir?
Ceren Moray
Oyuncu

O Hayat Benim, Servet, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

1 Yorum

 1. Terane

  31 Ekim 2017 at 15:13

  Iyi bir kiz,ben sevdim.Ben de ekizler burcundenim.Cok guzel oyuncu.Hosh yuzlu guzel kalbi temiz.Seni seviyorum,Muge,Baharcim.

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir