Şaduman Er

Biyografi Güncellenme Tarihi: 04.12.2018 07:23
Şaduman Er Kimdir?

Şaduman Er Biyografi

Şaduman Er, FOX TV kanalında yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada adlı yarışmada merak edilen isimlerden birisi oldu. Bizde kimdir.tv ailesi olarak sizler için Şaduman Er hakkında detaylı araştırmalar yaptık. Kendisiyle ilgili bulduğumuz detaylı bilgileri sizler ile paylaşmak istiyoruz.

Şaduman Er, ilk olarak 2009 yılında Show TV kanalında yayınlanan Yemekteyiz adlı programa yarışmacı olarak katılmıştır. Trabzon doğumlu olan Şaduman hanım, Trabzon ilinde düzenlenen Yemekteyiz programına başvurmuş ve yarışmaya kabul edilmiştir. Karadeniz yemeklerini izleyenlere tanıtmak ve marifetini göstermek adına çaba sarf etmiştir. Kendisi hakkında olumlu yönde yorumlar yapılsa da bir çok kişi tarafından da olumsuz eleştiriler almıştır. Yemekteyiz adlı yarışmanın 16.haftasında yemekleri ile rakiplerinden yüksek puanlar alarak birinci olmuştur.

2016 yılında Atv kanalında yayınlanan Karavan adlı yarışmada da yer almıştır. Zuhal Topal'ın sunduğu ''Zuhal Topal'la Sofrada'' adlı yarışmada, 4 Aralık Salı günü Leman Kocadöllü ile yarışacak.

Şaduman Er Kimdir?

Adı Soyadı
:
Şaduman Er
Memleketi
:
Trabzon

Katıldığı Programlar

  • Zuhal Topal'la Sofrada
  • Yemekteyiz
  • Karavan

Kimdir?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Biyografi Yazıları

Şaduman Er yer aldığı , ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.