İlgini çekebilir

Gupse Özay kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 17.05.2017 22:01
Asena Atalay

Asena Atalay Kimdir ?

Asena Atalay Biyografisi

Asena Atalay 1989 yılında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Aslen Antalya'lı ve zengin bir ailenin kızı olan Asena Atalay'ın ailesi Turizm sektöründedir.

Lise eğitimini Denizli'de tamamlayan Asena Atalay, sonrasında İspanya'ya gitmiş ve burada 2,5 yıl kadar yaşamıştır. İspanya'da da eğitim alan Asena Atalay Türkiye'ye döndükten sonra Ankara Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü'ne girmiş fakat buradaki eğitimini yarıda bırakmıştır.

Caner Erkin, Asena Atalay ve Berkay

Ankara'da üniversite okurken futbolcu Caner Erkin ile tanışıp evlenen Asena Atalay, evlilik nedeniyle okulunu yarıda bırakmıştır. Caner Erkin ile evliliğinden Çınar Erkin adında bir erkek çocuğu dünyaya getirmiştir.

Caner Erkin ve Asena Atalay'ın evlilikleri bir çok kez sansasyonel haberler nedeniyle sarsılmıştır. Asena Atalay'ın adı evli olduğu dönemde şarkıcı Berkay ile anılınca Caner Erkin Asena Atalay'a boşanma davası açmış ve Caner Erkin ile Asena Atalay çifti olaylı bir boşanma sürecine girmiştir.

Boşanma davaları da evlilikleri gibi olaylı sonuçlanan Caner Erkin ile Asena Atalay boşanmadan sonra da çocukları Çınar'ın velayet davası nedeniyle çoğu kez anlaşmazlık yaşamıştır.

Caner Erkin Asena Atalay'dan ayrıldıktan sonra oyuncu Şükran Ovalı ile evlenmiştir. Eski eşi Asena Atalay'ın oğlu Çınar'a iyi bir anne olamayacağı iddialarında bulunan Caner Erkin, oğlunu velayetini almak için mahkemeye de önemli kanıtlar bildirmiştir.

Kanal D'de Magazin Programı Sundu

Asena Atalay, asıl mesleği moda tasarımcılığı olsa da ekran önünde iş yapmak istemiş ve uzun bir süre Kanal D ekranında Magazin D adlı programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

Daha önce ise tasarımları ve ilginç giyim tarzı ile gündemde olan Asena Atalay, "Ase88" adında bir marka çıkarmıştır.

Asena Atalay instagram adresine aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

https://www.instagram.com/atalayasena 

Asena Atalay Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Nur Yerlitaş Kimdir?
Nur Yerlitaş
Modacı
Peyman Umay
Peyman Umay
Modacı
Raşit Bağzıbağlı (Gardırop Savaşları) Kimdir
Raşit Bağzıbağlı
Modacı
Dicle Turgal Kimdir?
Dicle Turgal
Modacı
Cem Lokmanhekim Kimdir?
Cem Lokmanhekim
Modacı
Sezin Erbil
Sezin Erbil
Modacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir