İlgini çekebilir

Sena Keçeli kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 23.12.2016 14:53
Dila Tarkan

Dila Tarkan Kimdir ?

Dila Tarkan Biyografisi

Eser Yenenler ile yaşadığı ilişki nedeniyle bir süredir gündemde olan Dila Tarkan, şu sıralar magazin gündeminin takibinde olan isimlerden biri. Peki Dila Tarkan Kimdir ?

Dila Tarkan 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Şu an 24 yaşında olan Dila Tarkan, 1.73 boyu ve 48 kg olan düzgün fiziği ile dikkat çekmektedir. Modaya olan ilgisi nedeniyle, okumak için Londra'ya gitmiş ve burada London College of Fashion bölümünde eğitim almıştır. Ardından da Parsons New School of Design'da eğitimini tamamlamıştır. 

Türkiye'ye döndükten sonra moda tutkusunu kariyerine de taşıyan Dila Tarkan Dilasima adında bir firma kurmuş ve burada ünlü İtalyan markalarını Türk moda severler ile buluşturmaya başlamıştır. 

Dila Tarkan birçok ünlü moda dergisinin fotoğraf çekimlerinde ve moda günlüklerinde de boy göstermiştir. Dila Tarkan Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'ya olan benzerliği ile de konuşulmaktadır. Dila Tarkan aynı zamanda ünlü sunucu Burcu Esmersoy 'un da yakın arkadaşıdır. 

Son günlerde Eser Yenenler 'in Sevgilisi olarak gündemden düşmeyen Dila Tarkan , Eser Yenenler ile uzun bir süre önce arkadaş ortamında tanışmış, daha sonra ise arkadaşlıkları aşka dönüşmüştür. Çift 3 ay gibi bir süredir birliktedir. Hatta geçtiğimiz günlerde ilk kez el ele objektiflere poz vermişlerdir. 

Dila Tarkan Foto Galeri

Dila Tarkan Hakkında

  • Eser Yenenler'in sevgilisi,
  • Moda ile yakından ilgili olup ayrıca Dilasima adında ünlü İtalyan markalarını Türkiye'ye getirdiği bir moda firması var.
  • Şeyma Subaşı ve Burcu Esmersoy'un da yakın arkadaşı.

Benzer Biyografiler

Dicle Turgal Kimdir?
Dicle Turgal
Modacı
Peyman Umay
Peyman Umay
Modacı
Raşit Bağzıbağlı (Gardırop Savaşları) Kimdir
Raşit Bağzıbağlı
Modacı
Umut Eker
Umut Eker
Modacı
Başak Dizer
Başak Dizer
Modacı
Esin Maraşlıoğlu
Esin Maraşlıoğlu
Modacı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir