Selin İmer Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 26.06.2017 01:14

Selin İmer Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Selin İmer
Yaşı
:
34 (14 Ocak 1983)
Meslek
:
Modacı
Memleket
:
İstanbul doğumlu
Göz Rengi
:
Yeşil
Saç Rengi
:
Kahverengi
Burcu
:
Oğlak
Sevgilisi
:
Mustafa Ceceli
Eğitim
:
İtalyan Orta Okulu - MEF Okulları

Selin İmer Kimdir ?

Selin İmer Kimdir? Son günlerde adı ünlü pop şarkıcısı Mustafa Ceceli ile anılan Selin İmer 1983 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İş adamı İnsel İmer ve Canan İmer çiftinin kızları olan Selin İmer, eğitimini önce İtalyan Orta Okulu'nda sonra MEF Okulları'nda tamamlamış ardından da ABD'ye giderek burada Psikoloji, Moda ve Reklam üzerine eğitim almıştır. 

Selin İmer KimdirSelin İmer Biyografi 

 

 

 

Sosyete dünyasının dikkat çeken isimleri arasında yer alan Selin İmer dönem dönem yaşadığı ilişkiler ile adından söz ettirmiştir. Selin İmer daha önce Arda Turan ve Serdar Bilgili gibi ünlü isimlerle anılmıştır. 

Selin İmer'in bir diğer gündem olma sebebi ise bir dönem yaşadığı kilo sorunu olmuştur. Fazla kiloları nedeni ile gündeme gelen Selin İmer, ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun'dan destek alarak 10 kg vermiştir.

 

Selin İmer ve Mustafa Ceceli Evleniyor mu?

Selin İmer Mustafa CeceliAdı son zamanlarda ünlü pop şarkıcısı Mustafa Ceceli ile anılan Selin İmer, Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Ceceli'den boşanmasının ardından Ceceli ile birlikte olmaya başlamıştır. 

Sosyal medyaya da fotoğrafları düşen ve magazin gündemini uzun zamandır meşgul eden Selin İmer ile Mustafa Ceceli çifti aşklarını inkar etmemiş hatta ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, Selin İmer ile evleneceğini açıklamıştır. 

Selin İmer Hakkında

  • Selin İmer iş adamı İnsel İmer ile Canan İmer'in kızlarıdır.
  • 1983 doğumlu olan Selin İmer modacıdır.
  • Selin İmer 2017 yılında Mustafa Ceceli ile aşk yaşadığı haberleri nedeniyle gündeme gelmiştir.
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)