Ali Gözüşirin Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 03.06.2019 04:52

Ali Gözüşirin Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Ali Gözüşirin
Meslek
:
Oyuncu, Manken
Doğum Tarihi
:
27/01/1995 (24 yaşında)
Boyu
:
1.88 m
Kilo
:
73 Kg
Memleketi (Nereli?)
:
Trabzon
Doğum Yeri
:
İstanbul
Sevgilisi
:
Yok
İnstagram Hesabı
:
@aligozusirin
Burcu
:
Kova

Ali Gözüşirin Kimdir ?

Ali Gözüşirin, 27 Ocak 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Oyunculuk kariyerine Ufak Tefek Cinayetler adlı televizyon dizisinde Kerim karakterini canlandırarak başladı.

Ali Gözüşirin kaç yaşında? Doğum Tarihi kaç? Burcu Nedir? Aslen nereli?

Yakışıklılığı ve duruşu ile dikkat çeken Ali Gözüşirin, 1995 yılı doğumlu ve 24 yaşındadır. Aslen Trabzonlu ve üç erkek kardeştir. Burcu ise kovadır.

Oyunculuk hayatına nasıl başladı?

Ortanca olan Gözüşirin, oyunculuğa henüz ilkokul yıllarında adım attı. İlkokul yıllarında her hafta düzenlenen tiyatro oyunlarını izledi ve oyuncu olma hayalleri kurmaya başladı. Çocukluk yıllarında sokakta arkadaşlarıyla sürekli yaramazlıklar yaptığını ve hareketli, dolu dolu geçen bir çocukluk dönemi olduğunu da kendisi söylemiştir. Üniversite sınavlarına hazırlık dönemlerinde sınavlara odaklanan Ali Gözüşirin, İstanbul Gelişim Üniversitesini kazanmış ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.

Lisans eğitimi aldığı bu dönemde oyunculuk için kendisine fazlasıyla zaman ayırmış, bir kaç defile ve klipte modellik yapmıştır. Azimli bir karaktere sahip olan yakışıklı oyuncu 2016 yılında şarkıcı İrem Derici'nin GZone Dergisinin Mayıs ayı kapak çekiminde yer almış ve bir çok kişi tarafından merak edilen isim olmuştur. İrem Derici'ye ait olan Bambaşka Biri adlı şarkının klibinde dansçı olarak yer aldı.

Boyu, Kilosu Kaç?

Genç oyuncu Ali Gözüşirin 1.88 metre boyunda ve 73 kilo ağırlığındadır.

Ali Gözüşirin'in Oynadığı Diziler ve Filmler

Ali Gözüşirin, yukarıda da sizlere bahsettiğimiz gibi kariyerine Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle başladı. 2017 yılında Star TV kanalında izleyicilerle buluşan dizide Kerim Adil Sağlam karakterini canlandırdı. 2019 yılında Fox TV kanalında yayınlanan, oyuncu kadrosunda Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı ve Aslıhan Malbora gibi oyuncuların yer aldığı Her Yerde Sen dizisinde İbrahim (Veteriner İbo) karakterini canlandırmaktadır. Dizide oyuncu Ayda rolüyle Aslıhan Malbora'nın sevgilisi olarak yer almaktadır. Hakkında Ali Gözüşirin'in sevgilisi kimdir? Sevgilisi kim? Sevgilisi var mı gibi sorular yanıt aramaktadır.

 

 

 

Oynadığı Diziler

  • Ufak Tefek Cinayetler - 2017
  • Her Yerde Sen - 2019
Benzer Biyografi Yazıları
ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Ali Gözüşirin için 1 Yorum

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)