İlgini çekebilir

Faruk Acar kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 18.03.2018 17:32

Tuğçe Koçak Kimdir ?

Tuğçe Koçak Biyografisi

10 Mart 1983 yılında İstanbul'da doğdu. Türvak Sinema - Tiyatro Müzesi ve Sanat Kitaplığı aldığı eğitimde kendisini oyunculukta ön plana çıkarmıştır. Daha önce bir çok film ve dizide oynayan güzel oyuncu, 35 yaşında ve hala oyunculuğa devam etmektedir. 

Tuğçe Kocak'ın Oynadığı diziler ve Filmler

İlk olarak 2003 yılında televizyon dizisi olarak bildiğimiz ''Gurbetçi Kadın'' da hizmetçi rolünde oynamıştır. 2004 yılında ise Haziran Gecesi adlı dizide oynadı. Kanal D ekranlarında Türkiye'nin en uzun süreli devam eden dizisi ''Arka Sokaklar'' da kendisine yine rol edinmiştir. Fırtınalı Aşk dizisinde ise ''İnci'' adlı karaktere hayat vermiş olan Tuğçe Koçak, 2008 yılında vizyona giren ''Ayakta Kal'' isimli sinema filminde ''Kumru'' karakterini canlandırmıştır. Yasak Elma dizisinden önce ise 2014 yılında ''Ceza'' adlı sinema filminde Filiz karakterini canlandırmıştır. Şimdi ise 2018 yılında 19 Mart Pazartesi günü ilk bölümü yayınlanacak olan ''Yasak Elma'' dizisinde ''Lal Uzun'' ismiyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

 

Tuğçe Koçak Yasak Elma Dizisinde Lal Adlı Karakteri Oynayacak

FOX TV ekranlarında yeni bir dizi daha gösterime giriyor. Dizinin adı ise ''Yasak Elma'' olarak karşımıza çıkıyor. Balık burcu olan Tuğçe Koçak ise Yasak Elma dizisinde ''Lal Uzun'' olarak izleyicilerle buluşacak. Dizide Alihan Taşdemir'in (Onur Tuna) uzun bir süredir sevgilisidir. Hayatında en çok istediği şey ise Alihan ile evlenmektir. Onu başka bir kadına kaptırmayı istemez. Tutkulu bir aşk yerine izdivaç peşinde koşmakta olan sosyete huylu bir kızdır.,

Yasak Elma dizisinde biyografilerini yazmış olduğumuz diğer öne çıkan oyuncular şu şekilde;

Dilerseniz burada ismi geçen oyuncuların üzerine tıklayarak biyografilerine ulaşabilirsiniz. Yasak Elma dizisi ile ilgili sizlerde yorumlarınızı yazarak bizlere destek olabilirsiniz. Tuğçe Koçak ile ilgili daha fazla bilgi sahibi iseniz bizlere yorum olarak veya iletişim adresi kısmında iletişim formu aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Her zaman en güncel biyografi ve gerçek bilgi için Kimdir.tv adresini takip etmeyi unutmayın! 

Tuğçe Koçak Foto Galeri

Yer Aldığı Son Proje

Benzer Biyografiler

Şevval Sam Kimdir?
Şevval Sam
Oyuncu Sanatçı
Eda Ece Kimdir?
Eda Ece
Oyuncu
Sevda Erginci Kimdir?
Sevda Erginci
Oyuncu
Belinay Sandıkçı Kimdir?
Belinay Sandıkçı
Oyuncu
Talat Bulut Kimdir?
Talat Bulut
Oyuncu
Sarpcan Köroğlu Kimdir?
Sarpcan Köroğlu
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.