Sevda Erginci Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.03.2018 23:20

Sevda Erginci Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Sevda Erginci
Yaşı
:
23 (03.10.1993)
Boyu
:
1.65 cm
Kilosu
:
50 kg
Burcu
:
Terazi
Eğitim
:
Semaver Kumpanya Oyunculuk Eğitimi
Göz Rengi
:
Kahverengi

Sevda Erginci Kimdir ?

1993 yılında İstanbul'da doğan Sevda Erginci, 15 yaşından beri tiyatro ve oyunculukla ilgilenmektedir. Semaver Kumpanya'da 1.5 yıl oyunculuk eğitimi almış ve çocuk oyununda ilk kez rol almıştır. Daha sonra Koyu Kırmızı dizisi ile televizyon dünyasına adım atmıştır. Star TV'de yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Hayat öğretmenin kardeşi Gözde'yi canlandırmaktadır.

Seda Erginci FOX TV ekranlarının yeni dizisi ''Yasak Elma'' da Zeynep karakterini canlandırmaktadır.

Yasak Elma adlı yeni dizinin yayınlanacağı tarih ve konusu belli oldu. 19 Mart Pazartesi günü ekranlara gelecek olan ''Yasak Elma'' dizisinin konusu şu şekilde; 

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) iki kız kardeştirler. Birbirlerini çok severler fakat hayalleri tamamen birbirlerinden farklıdır. Ender'in dizide Halit (Talat Bulut) kocasıdır. Ender Argun (Şevval Sam) ile tanışan Yıldız'ın hayatı tamamen değişir, çünkü Ender, sosyete ve zengin bir kişidir. Ender kocası Halit'ten ayrılmak için Yıldız'ı kullanacaktır. 

Zeynep ise bir firmada çalışarak geçinmektedir. Alihan Taşdemir (Onur Tuna) ise Zeynep'in çalıştığı firmayı satın alır. Alihan zengin ve ukala bir iş adamı karakterine sahiptir. Zeynep ve Alihan'ın aralarındaki yaşanan tartışmalar zamanla terse döner ve aşk yaşamaya başlarlar. Ancak Zeynep'in bilmediği bir şey vardır. Alihan, Halit'in ortağı ve ikinci karısının öz kardeşidir.

Rol Aldığı Yerler

  • 2018 - Yasak Elma
  • 2016 - Hayat Bazen Tatlıdır
  • 2015 - Uzaklarda Arama (Sinema Filmi)
  • 2013 - Karagül
  • 2012 - Veda
  • 2012 - Koyu Kırmızı
Benzer Biyografi Yazıları
, , ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Sevda Erginci için 3 Yorum var

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)