İlgini çekebilir

Ahmet Mekin kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 16.03.2018 23:20
Sevda Erginci Kimdir?

Sevda Erginci Kimdir ?

Sevda Erginci Biyografisi

1993 yılında İstanbul'da doğan Sevda Erginci, 15 yaşından beri tiyatro ve oyunculukla ilgilenmektedir. Semaver Kumpanya'da 1.5 yıl oyunculuk eğitimi almış ve çocuk oyununda ilk kez rol almıştır. Daha sonra Koyu Kırmızı dizisi ile televizyon dünyasına adım atmıştır. Star TV'de yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Hayat öğretmenin kardeşi Gözde'yi canlandırmaktadır.

Seda Erginci FOX TV ekranlarının yeni dizisi ''Yasak Elma'' da Zeynep karakterini canlandırmaktadır.

Yasak Elma adlı yeni dizinin yayınlanacağı tarih ve konusu belli oldu. 19 Mart Pazartesi günü ekranlara gelecek olan ''Yasak Elma'' dizisinin konusu şu şekilde; 

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) iki kız kardeştirler. Birbirlerini çok severler fakat hayalleri tamamen birbirlerinden farklıdır. Ender'in dizide Halit (Talat Bulut) kocasıdır. Ender Argun (Şevval Sam) ile tanışan Yıldız'ın hayatı tamamen değişir, çünkü Ender, sosyete ve zengin bir kişidir. Ender kocası Halit'ten ayrılmak için Yıldız'ı kullanacaktır. 

Zeynep ise bir firmada çalışarak geçinmektedir. Alihan Taşdemir (Onur Tuna) ise Zeynep'in çalıştığı firmayı satın alır. Alihan zengin ve ukala bir iş adamı karakterine sahiptir. Zeynep ve Alihan'ın aralarındaki yaşanan tartışmalar zamanla terse döner ve aşk yaşamaya başlarlar. Ancak Zeynep'in bilmediği bir şey vardır. Alihan, Halit'in ortağı ve ikinci karısının öz kardeşidir.

Sevda Erginci Foto Galeri

Rol Aldığı Yerler

Benzer Biyografiler

Deniz Özlem Durmaz Kimdir?
Deniz Özlem Durmaz
Oyuncu
İrem Kahyaoğlu
Oyuncu
Sebahat Kumaş Kimdir?
Sebahat Kumaş
Oyuncu
Hülya Duyar Kimdir?
Hülya Duyar
Oyuncu
Esin Gündoğdu
Esin Gündoğdu
Oyuncu
Hilal Altınbilek Kimdir?
Hilal Altınbilek
Oyuncu

3 Yorum

 1. Aygul

  16 Haziran 2018 at 12:13

  HAYIR O HAYATIN KARDESI DEGIL. OGRENCISIDIR

  Reply
 2. Nurr

  2 Şubat 2017 at 11:54

  Biyografisinde hayat hocanin kardesi gözde rolunde yazmışsınız ama tam tarsi kendisi gözde nin düşmanı kara sevda rolundedir

  Reply
 3. sinan

  5 Aralık 2016 at 03:10

  Biyografisinde hayat hocanın kardeşi Gözde’yi canlandırıyor demişsiniz. Ama dizideki ismi sevda. 🙂

  Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.