İlgini çekebilir

Cihangir Ceyhan kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 26.02.2017 11:23
Tuğçe Ergişi Kimdir?

Tuğçe Ergişi Kimdir ?

Tuğçe Ergişi Biyografisi

Tuğçe Ergişi, 01 Ocak 1989 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren televizyonlara ve oyunculuğa çok ciddi anlamda meraklı olan Ergişi, zaman içerisinde ailesinin de desteği ile birlikte kendisini tiyatro alanına doğru yönlendirmiş ve bu anlamda çok ciddi şekilde fark yaratmıştır.

Zaman içerisinde hayalini kurduğu mesleğin okulunu da okuyarak üniversite yaşantısını tiyatro bölümünden mezun olarak tamamlamış ve bu anlamda da kendisini geliştirmiştir. Oyunculuk ile birlikte modaya da çok ciddi anlamda meraklı olan Ergişi, zaman içerisinde bu konsept çerçevesinde açılan programlara dahil olmuştur.

İLK OLARAK BU TARZ BENİM YARIŞMASI İLE TANINDI

Modaya olan ilgisi zaman içerisinde onu moda ile alakalı olarak düzenlenen programlara katılma yoluna gitti. Yarışmanın ilk sezonunda karşımıza çıkan ve Yılmaz Morgül’e benzetilen isimlerden birisi olarak hafızalarda yer edinmeye başlayan Tuğçe Ergişi, diğer yarışmacılar tarafından çok ciddi anlamda alay konusu olmuştu.

ALAY KONUSU OLMASI NEDENİ İLE ESTETİK EFSANESİ OLDU

Bu Tarz Benim yarışmasında diğer yarışmacılar tarafından çok ciddi anlamda alay edilen ve bu anlamda kendisini değiştirme uğrunda adımlar atma yoluna giden Ergişi, zaman içerisinde geçirdiği estetik operasyonlar ile birlikte çok ciddi bir değişim yaşadı ve güzelliği ile internet ortamında da fenomen hale geldi.

Zaman içerisinde internet üzerinde estetik sonrası fotoğrafları dilden dile yayılan ve hayranlarını da çok ciddi anlamda şaşkına çeviren Tuğçe Ergişi, her geçen gün internet ortamının en çok konuştuğu isimlerden birisi olmayı başardı.

ZAMAN İÇERİSİNDE KISMETSE OLUR PROGRAMINDA GÖRÜNDÜ

Bu sürecin sonrasında Kısmetse Olur programının kadrosuna dahil olan ve bu anlamda da fark yaratan Ergişi, güzelliği ile birlikte eskiden kendisi ile dalga geçen tüm yarışmacılara laf söylemeyi de asla ihmal etmedi. Şimdilerde ise çok ciddi anlamda popüler hale geldi ve sosyal medyanın gündemini belirleyen isimlerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Tuğçe Ergişi Foto Galeri

Fehriye Erdal Hakkında

  • Tuğçe Ergişi, zaman içerisinde katıldığı moda programları ile tanınmıştır. Yılmaz Morgül'e benzetildiğinden dolayı zaman içerisinde çok ciddi anlamda estetik operasyon geçirmiştir ve gündemi şimdiki güzel ve yeni hali ile meşgul etmektedir.

Benzer Biyografiler

Neslihan Önder Kimdir?
Neslihan Önder
Manken
Tankut Denker Kimdir?
Tankut Denker
Genel
Sevgican Erdinç
Sevgican Erdinç
Yarışmacı
Berna Öztürk Kimdir?
Berna Öztürk
Dj
Suat Tümer (Kısmetse Olur Suat Tümer) Kimdir?
Suat Tümer
Yarışmacı
Aleyna Eroğlu
Aleyna Eroğlu
Yarışmacı

1 Yorum

  1. Melis

    23 Mart 2017 at 14:37

    Ben adnan ve didemi ve farimayi destekleniorum.irandan takip ediorum.didem adnana cok yakisior.farimada emreye cok yakisior.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.