İlgini çekebilir

Ertan Saban kimdir?

Galeri Son Güncellenme: 25.02.2017 09:48

Tuğçe Ergişi Foto Galeri

Tuğçe Ergişi Resimleri
Tuğçe Ergişi Resimleri

Tuğçe Ergişi, 01 Ocak 1989 tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren televizyonlara ve oyunculuğa çok ciddi anlamda meraklı olan Ergişi, zaman içerisinde ailesinin de desteği ile birlikte kendisini tiyatro alanına doğru yönlendirmiş ve bu anlamda çok ciddi şekilde fark yaratmıştır.

Zaman içerisinde hayalini kurduğu mesleğin okulunu da okuyarak üniversite yaşantısını tiyatro bölümünden mezun olarak tamamlamış ve bu anlamda da kendisini geliştirmiştir. Oyunculuk ile birlikte modaya da çok ciddi anlamda meraklı olan Ergişi, zaman içerisinde bu konsept çerçevesinde açılan programlara dahil olmuştur.

İLK OLARAK BU TARZ BENİM YARIŞMASI İLE TANINDI

Modaya olan ilgisi zaman içerisinde onu moda ile alakalı olarak düzenlenen programlara katılma yoluna gitti. Yarışmanın ilk sezonunda karşımıza çıkan ve Yılmaz Morgül’e benzetilen isimlerden birisi olarak hafızalarda yer edinmeye başlayan Tuğçe Ergişi, diğer yarışmacılar tarafından çok ciddi anlamda alay konusu olmuştu.

ALAY KONUSU OLMASI NEDENİ İLE ESTETİK EFSANESİ OLDU

Bu Tarz Benim yarışmasında diğer yarışmacılar tarafından çok ciddi anlamda alay edilen ve bu anlamda kendisini değiştirme uğrunda adımlar atma yoluna giden Ergişi, zaman içerisinde geçirdiği estetik operasyonlar ile birlikte çok ciddi bir değişim yaşadı ve güzelliği ile internet ortamında da fenomen hale geldi.

Zaman içerisinde internet üzerinde estetik sonrası fotoğrafları dilden dile yayılan ve hayranlarını da çok ciddi anlamda şaşkına çeviren Tuğçe Ergişi, her geçen gün internet ortamının en çok konuştuğu isimlerden birisi olmayı başardı.

ZAMAN İÇERİSİNDE KISMETSE OLUR PROGRAMINDA GÖRÜNDÜ

Bu sürecin sonrasında Kısmetse Olur programının kadrosuna dahil olan ve bu anlamda da fark yaratan Ergişi, güzelliği ile birlikte eskiden kendisi ile dalga geçen tüm yarışmacılara laf söylemeyi de asla ihmal etmedi. Şimdilerde ise çok ciddi anlamda popüler hale geldi ve sosyal medyanın gündemini belirleyen isimlerden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Tuğçe Ergişi Kişisel Bilgiler

Tuğçe Ergişi Kaç Yaşında?Tuğçe Ergişi, 01.01.1989 doğumludur ve 28 yaşındadır.
Tuğçe Ergişi Nereli?Tuğçe Ergişi, İstanbul doğumludur.

Fehriye Erdal Hakkında

  • Tuğçe Ergişi, zaman içerisinde katıldığı moda programları ile tanınmıştır. Yılmaz Morgül'e benzetildiğinden dolayı zaman içerisinde çok ciddi anlamda estetik operasyon geçirmiştir ve gündemi şimdiki güzel ve yeni hali ile meşgul etmektedir.

Benzer Biyografi Yazıları

Onur Yüksel
Onur Yüksel
Yarışmacı
Yağmur Gürgen
Yağmur Gürgen
Yarışmacı
Daniela Grajdeanu Kimdir?
Daniela Grajdeanu
Sporcu
Tolga Kulakçı (Kısmetse Olur Tolga) Kimdir
Tolga Kulakçı
Yarışmacı
Ezgi Baylar
Sunucu
Boğaçhan Tuzcu Kimdir?
Boğaçhan Tuzcu
Genel

İşte Benim Stilim, Kısmetse Olur, ile ilgili tüm bağlantılara ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.