İlgini çekebilir

İsmail Ege Şaşmaz kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 15.12.2018 18:46

Mira Önal Kimdir ?

Mira Önal Biyografisi

Mira Önal kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi kim? Nereli? Boyu ve kilosu kaç?

İşte son zamanların fenomeni ve güzelliği ile dikkat çeken ismi Mira Önal hakkında biyografi ve detaylar!

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı İngilizce Müzikoloji bölümünde okumaktadır. Tam adı Mira Zeynep Önal'dır. Okuduğu bölümden memnun olup olmadığı konusunda kendisine yöneltilen soruya ''İlk girdiğimde memnundum. Şuan hayatta istediklerim değişti. Kesin olarak müzikolog olarak hayatını sürdürmeyeceğini söylemiştir. Mira Önal, 21 yaşında, 1.65 boyunda ve 48 kilodur. Genellikle orta derecede markalardan giyinmektedir. Kardeşi olmayan Mira Önal'ın sevgilisi ile olan birlikteliği 2 yıl kadar zaman boyunca sürmektedir. Kanalında daha çok vlog tarzı videolar çekmektedir. Okuduğu bölümün dışında sinema televizyon, yada görsel üzerinde olan bölümleri okumak istemektedir. Gözleri lens değildir.

Kaç estetiği var? Sevgilisi kimdir?

Hiç estetiği olmadığını dile getirmiştir. Burnuna estetik yapıldığını söyleyenlere ''Estetik yapılmış denilecek kadar güzel bir burnum yok'' diyerek cevap vermiştir. Genellikle motive olmak için evden dışarı çıkmak, kütüphane de ders çalışmak gibi huyları vardır. Hayatında uğraşmak zorunda olduğu bir okulu olduğu ve bu sebeple çok fazla video yükleyemediğini söylemiştir. Kıskanç mısın sorusuna ''Her şeyi kıskanan birisi değilim. İlişkide temel kuralları olduğunu ve bu konularda kıskançlığım var''

Defterlerine parmaklarıyla dokunan insanları sevmediğini, yazdığı yazıya parmakla dokunulmasını sevmemekte. Kalabalık ortamları sevmemektedir. Evde spor yapan Mira Önal, boşu boşuna spor salonlarına para verilmesi taraftarı değildir. Sevgilisini adı Onur Alp'tir. Onun üstlerini ara sıra giymekte olduğunu ve erkek kıyafetlerini sevdiğini söylemiştir.

Erkek arkadaşınla mı yaşıyorsun? Ailen buna nasıl tepki verdi?

Bu tarz şeylere hiç bir zaman kapalı bakan bir aileye sahip değilim. Bunun için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ne yaparsam yapayım arkamda duran bir ailem var. Anne ve babam ayrı. Onlara yaptığım her şeyi paylaştım ve hiç bir şekilde bana kötü davranmadılar. Onları çok seviyorum. Hayatta her şey bitebilir, harika ve sarsılmaz bir ilişkimiz var hayat bu, her şey olabilir.

Mira Önal daha çok makyaj, güzellik ve bakım üzerine videolar çekmektedir. Gözleri mavi renktir.

Video tarzları

Benzer Biyografiler

Melisa Beleli
Fenomen
Uras Benlioğlu Kimdir?
Uras Benlioğlu
Fenomen
Su Sonia Herring
Genel Şarkıcı
Fester Abdü Kimdir? Deli Mi Ne?
Fester Abdü
Ünlü

1 Yorum

  1. Zeyep

    18 Aralık 2018 at 22:44

    çok güzel sesin var Mira Önal seviyoruz seni 🙂

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.