Fester Abdü Kimdir ?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 15.08.2019 17:42

Fester Abdü Kimdir Özet

Adı Soyadı
:
Fester Abdü
Yaşı
:
1993 (25 Yaşında)
Meslek
:
Youtube Fenomeni
Mezuniyet
:
Çukurova Üniversitesi BESYO
Boyu
:
1.69 cm
Kilo
:
65 kg

Fester Abdü Kimdir ?

Fester Abdü, dünyanın en çok ziyaret alan video platformu YouTube üzerinde açtığı ''Deli Mi Ne?'' kanalıyla tanındı. Peki Fester Abdü kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Fester Abdü hakkında kısa ve detaylı bilgi biyografisinde!

Deli Mi Ne kanalının sahibi kimdir?

Gerçek adı Ali Abdülselam Yılmaz'dır. YouTube kanalında eğlenceli içerikler üreterek izlenme sayısını gün geçtikçe arttırmaktadır. Daha çok spor üzerine videolar çeken Fester Abdü, şınav yarışması, boks, mekik vb. videolar üretmektedir. Çukurova Üniversitesi BESYO mezunudur. 1.69 cm boyunda ve 65 kilo ağırlığında olan Abdü, 1993 yılında doğmuştur.  Türkiye Kano Milli takımı lisanslı sporcusudur.

Süper Kupa Finalinde Sahaya Atladı!

Liverpool ile Chelsea'nin karşılaştığı UEFA Süper Kupa Finali'nde sahaya atlayarak güvenlik ekiplerini zor durumda bırakan Fester Abdü, bir çok kişi tarafından tepki gördü. Yapmış olduğu davranış yüzünden saniye başına kanalına abone olanlar takipten çıkmaya başladı. 

İstanbul Eminiyet Müdürlüğü tarafından Fester Abdü, arkadaşları Yasir Yılmaz ve diğer arkadaşları göz altına alındı.

İşte İnstagram hesabı; @delimine0

Su altında şınav çekme yarışması başlığında attığı video ile Türkiye'de trend video sıralamasında 1.sırada yer almıştır.

 

Benzer Biyografi Yazıları
, ile ilgili tüm biyografilere ulaşın.

Kimdir ?

(Kim olduğunu bir de sizden öğrenelim.)