İlgini çekebilir

Nur Tuğba Algül kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 30.09.2016 13:39
Melis Buse Betkayan Kimdir?

Melis Buse Betkayan Kimdir ?

Melis Buse Betkayan Biyografisi

Melis Buse Betkayan diyenler için Biyografisi ile bu yazımızda yer almaktadır.

1992 Sivas doğumlu olan Melis Buse Betkayan, İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. Dobra ve açık sözlülüğü ile tanınmaktadır ve Beykent Üniversitesi Mimarlık Bölümü ve İç Mimarlık Bölümü mezunudur. 54 kilo civarında olan Melis Buse Betkayan, 1.71 boyu ile ekranlara aşina biri olduğunu ‘’Kısmetse Olur’’ adlı TV’de yayınlanan bir yarışma programında göstermiştir.

Yarışmaların hayranı alan Melis Buse Betkayan, daha öncesinde moda ve bilgi yarışmalarında ekran karşısında bulunmuş ve ilgi çekici güzelliğinin yanında açık sözlü olması ile yarışmalar da aranan bir yüz haline gelmiştir. Evlendirme programları furyası içinde en çok göz çarpan yapım olan ‘’Kısmetse Olur’’, Melis Buse Betkayan için ekranları karşısında olanlara zevk verecek bir oyunculuğun sunumu için en uygun zemini oluşturmuştur.

Yarışmaya ilk girdiği günden bu yana dikkat çeken yarışmacı, sözlerini esirgemediği için diğer yarışmacılara zor anlar yaşatırken kendisine olan ilginin de artmasına neden olmuştur. Uyarılar ile kendini dizginleyen Melis Buse Betkayan, son haftalara doğru yeniden eski konumuna geri dönerek dobra sözleri ile programa damgasını vurmuştur.

Yarışma programında kendisine bir aday bulmakta zorlanan Melis Buse Betkayan, ilerleyen süreçler içinde tanıştığı Erdem ile bir ilişkiye başlamıştır. Aşkın şiddeti kadar nefretinde söz konusu olduğu ilişki ekranları uzun bir süre meşgul etmiştir. İkilinin fırtınalı aşkları ayrılık ile sonuçlanmış ve ardından Erdem, her ikisinde ortak arkadaşı olan Cansel ile birlikte olmuştur. Kısa süreli olan bu ilişkinin ardından ikili yeniden birleşme kararı almıştır.

Melis’in Teyzesi ve Erdem’in annesinin karşı çıktığı bu ilişki sonrasında ikili yeniden ayrılmıştır. Bu ikinci ayrılık yerini yeniden birleşmeye bırakırken 2. Ayrılıklarının nedeni olarak Erdem’in eski kız arkadaşı için yaptırmış olduğu dövmeyi sildirmek istememi olmuştur. Erdem’in ‘’Kısmetse Olur’’ yarışmasından elemesi ile hayalleri yıkılan Melis Buse Betkayan, ilerleyen süreçte yarışmacı olan Semih ile yakınlaşmıştır.

Yarışmada rakip tanımayan ve sürekli enerjisi yüksek bir aday olarak yer alan Melis Buse Betkayan, Semih ile olan ilişkisinde karşılık bulamasa da tuttuğunu koparan biri olduğunu dile getirerek, hem yarışmada birinci olacağını hem de Semih’in kalbini çalacağını dile getirmiştir. Yarışmada birincilikten başka hedefinin olmadığını söyleyen Melis Buse Betkayan, Semih ile evlenme hayallerinde olduğunu söylemiştir.

Programın çok reyting alması severek izleniyor olması, ilginin yarışmacı üzerine yoğunlaşmasına neden olurken başka alanlarda da görebileceğimizin sinyallerini vermektedir. Gündemde böyle bir gelişmenin olmaması, ilerleyen süreçler içinde Melis Buse Betkayan için evlilik ve sonrasında kariyer hayallerinin olduğunu göstermektedir. TV izleyicisi için etkileyici olan bir yüz olarak halen etkisini sürdürmektedir.

Melis Buse Betkayan Foto Galeri

KAtıldığı Yarışma Programları

  • 2015 - Kısmetse Olur
  • Bana Herşey Yakışır
  • Vay Arkadaş

Benzer Biyografiler

Rabia Karaca
Rabia Karaca
Yarışmacı
Aycan Varış ( Kısmetse Olur Aycan ) Kimdir?
Aycan Varış
Yarışmacı
Farima Zarei
Farima Zarei
Yarışmacı
Serap Gürbüz (Kısmetse Olur Serap) Biyografi
Serap Gürbüz
Yarışmacı
Cansel Çördük Kimdir?
Cansel Çördük
Oyuncu
Altuğ Seçkiner
Altuğ Seçkiner
Oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.