İlgini çekebilir

Cristiano Ronaldo kimdir?

Biyografi Güncellenme Tarihi: 26.12.2016 13:54
Tuğçe Ergişi
indirim7.com

Tuğçe Ergişi Kimdir ?

Tuğçe Ergişi Biyografisi

Tuğçe Ergişi 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Tiyatro eğitimi bulunan Tuğçe Ergişi, oyunculuk ve modellik yapmaktadır. 2016 yılında düzenlenen Miss Humanity adlı güzellik yarışmasına katılmış olan Tuğçe Ergişi, 1.75 cm boyundadır ve 50 kg'dır. 

Bu Tarz Benim ve İşte Benim Stilim Yarışmaları ile Tanındı

Tuğçe Ergişi ekran önüne ilk olarak katıldığı moda yarışmaları ile çıkmıştır. Bu Tarz Benim adlı moda yarışması sayesinde tanınan Tuğçe Ergişi sonrasında aynı yarışmanın isim değiştirmiş versiyonu olan İşte Benim Stilim'de de yarışmıştır.

Tuğçe Ergişi sunuculuğunu Öykü Serter'in yaptığı ve jüri koltuğunda Kemal Doğulu, İvana Sert ve Nur Yerlitaş'ın oturduğu İşte Benim Stilim yarışma programında tarzı ile beğenilen isimler arasında yer almıştır. Aynı yarışmada Nihal Candan, Ayşenur Balcı gibi isimlerle birlikte yarışmıştır. 

Kısmetse Olur Yeni Gelin Adayı

Tuğçe Ergişi katıldığı moda yarışmalarının ardından ekranlardan bir süre uzak kalmış fakat büyük bir sürpriz yaparak Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan evlilik programı Kısmetse Olur 'a katılmıştır. 

Adnan Kızıltaş, Didem Delen, Gökhan Sara, Aycan Varış, Onur Yüksel, Hazal Babalık gibi isimlerin de bulunduğu Kısmetse Olur programında Tuğçe Ergişi de kendine uygun damat adayını bularak evlilik yolunda ilerlemek adına bu yarışmaya katılmıştır. 

Tuğçe Ergişi Foto Galeri

Yer Aldığı Projeler

Benzer Biyografiler

Esra Balamir Kimdir?
Esra Balamir
Sanatçı
Şerif Samet Çelik
Şerif Samet Çelik
Yarışmacı
Yağmur Gürgen
Yağmur Gürgen
Yarışmacı
Boğaçhan Tuzcu Kimdir?
Boğaçhan Tuzcu
Genel
Hazal Babalık (Kısmetse Olur Hazal) Kimdir?
Hazal Babalık
Yarışmacı
Tuğçe Ergişi Kimdir?
Tuğçe Ergişi
Yarışmacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir